Jälgi meid

Hoki

Kanada ei suuda jäähoki MM-il mitte kuidagi oma võimalusi väravateks realiseerida

Lätis toimuvad tänavused jäähoki maailmameistrivõistlused on alanud mitmete üllatustega ja neist vast suurim on Kanada koondise järjepidev ebaõnnestumine. Jäähoki sünnimaa on kolme mängu järel võiduta.

Kanadalased alustasid turniiri oma ajaloo esimese kaotusega Lätile ning järgnenud on 1:5 sahmakas USA-lt ning 1:3 allajäämine Saksamaale. Kõikides mängudes on meeskonda vaevanud sama probleem – võimaluste raiskamine.

Kanada oli esmaspäeval Saksamaast pealevisetega üle 40:25, aga ainsaks rõõmuks jäi Ottawa Senatorsi ründaja Nick Pauli avakolmandiku lõpus tulnud värav. Seejuures suutsid sakslased veel 35 vastaste üritust blokeerida.

“Oleme suutnud kõik välja arvatud väravavahid üle mängida,” mainis pärast mängu Pauli klubikaaslane Connor Brown, kes lõpetas tänavuse NHL-i hooaja suurepärase hooga, kui sai viimase 21 mänguga kirja 15 väravat.

Kogu turniiri lõikes on Kanadal 107 näol kirjas enim väravale läinud pealeviskeid, kuid mitte ükski teine meeskond pole teinud vähem skoori. Suurbritannial on samuti kaks kolli kirjas, kuid brittidel on üks mäng vähem peetud.

“Kanadal on nüüd kolm kaotust, mis on täiesti ootustevastane” tunnistas esmaspäeval koondise peatreener Gerard Gallant. “Oleme seni head hokit mänginud, lihtsalt tulemusi pole tulnud.”

Nüri Kanada on B-alagrupis koos Itaaliaga ainsad nullipoisid. Pärast teisipäevast puhkepäeva jätkuvad Gallanti meeskonna võiduotsingud Norra vastu ja tulemas on veel kohtumised Kasahstani, Itaalia ning Soomega. Veerandfinaali pääsemiseks on vaja alagrupis mahtuda nelja parema sekka.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds