Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anadolu Efes vs. Kaunase Žalgiris ennustusvihjed

Euroliigas lähevad vastamisi Anadolu Efes ja Kaunase Žalgiris. Mõlemale meeskonnale üsna tähtis kohtumine, et parandada võimalusi play-offi pääsemiseks. Kumb meeskond võidab?


Anadolu Efes vs. Žalgiris

Kolmapäev, 1. veebruar 2023
Algab: 19:30
Ülekanne: TV3 Sport

Anadolu Efes üle 83.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Anadolu AH-9.5 (2.03 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Anadolu Euroliiga saldo koduväljakul on tänavu 6 võitu ja 4 kaotust.
  • Hooaja esimene omavaheline kohtumine lõppes Anadolu 86:60 võiduga.
  • Žalgiris viskab keskmiselt mängu kohta 76.1 punkti, mis on liiga üks madalamaid näitajaid.

Euroliiga tabeliseis on tänavu erakordselt tasavägine ning iga võit väga suure kaaluga. Positsioone 3.-12. lahutab vaid kolm võitu.

Anadolu Efes tuleb kohtumisele kahe kaotuse pealt. Seejuures juhiti mõlemat mängu(Baskonia ja Bayerni vastu) päris kindlalt, kuid lõpuks suudeti edu maha mängida.

Kaunase Žalgirise jaoks lõppes viimases voorus võiduseeria, kui Panathinaikose vastu kaotati päris eriskummalisel moel. Nimelt juhiti poolajaks 15 punktiga, kuid lõpuks kaotati kogu mäng 24 punktiga.

Hooaja esimene omavaheline kohtumine Kaunases lõppes Türgi klubi kindla võiduga. Mäletatavasti viskas Anadolu Efes selles kohtumises suurepäraselt kolmeseid ning Žalgiris ei suutnud sellele vastata.

Žalgirise seisud on enne kohtumist päris õnnetud. Nimelt vigastatud Evansi asemele meeskonda toodud Taylor sai samuti vigastada ning Leedu klubi tagaliin on ütlemata hõre.

Esimene panus – Anadolu Efes üle 83.5 punkti. Türgi klubi on saanud siin kaks lubamatut kaotust järjest ning tahaks arvata, et nüüd koduväljakul pannakse enda paremus päris kiirelt maksvusele. Ründepotentsiaali poolest on tegemist tõelise tippmeeskonnaga ja korraliku keskendumise korral peaks suur skoor olema lihtne tulema.

Teine panus – Anadolu AH-9.5. Žalgiris võitleb küll alati lõpuni, kuid tahaks arvata, et neid ootab ees väga-väga raske kohtumine. Vigastuste tõttu annavad valukohad tunda ning Anadolu Efesi jaoks on tegemist kohustusliku võidumänguga. Ennustaks üsna sarnast tulemust, mida nägime esimeses omavahelises kohtumises.

Meie valikud:

  • Anadolu Efes üle 83.5 punkti (1.92 @ Coolbet)
  • Anadolu AH-9.5 (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds