Jälgi meid

Hoki

VIDEO | Montreal vormistas väravavahi hiilgemängu toel suurepärase play-offi avaringi comebacki

Toronto Maple Leafsi vastu Stanley karikavõistluste avaringis mängudega 1:3 taha jäänud Montreal Canadiens suutis seisu ümber pöörata ning 7. mängu võiduga järgmisesse ringi edeneda.

Canadiens võitis otsustava kohtumise võõrsil 3:1 oma väravavahi Carey Price’i suurepärase esituse toel. 33-aastane puurilukk lõpetas 29 tõrjega, lastes ainsa litri endast mööda 1:36 enne mängu lõppu, kui William Nylanderi nimele läks kohtumise viimane värav.

Külalised asusid juhtima teise kolmandiku alguses Brendan Gallagheri väravast ning said 4:35 enne perioodi lõppu veel ka teise tabamuse, kui Corey Perry realiseeris ülekaalu olukorra. Endine põhihooaja MVP skooris teist mängu järjest, olles eelnevalt 25 kohtumist kuival olnud.

Meeleheites Toronto asendas juba 3:22 enne normaalaja lõppu väravavahi Jack Campbelli kuuenda väljakumängijaga, aga edu see ei toonud. Canadiens sai hoopis oma kolmanda, kui Tyler Toffoli saatis litri tühja võrku.

Price tõrjus pärast seerias 1:3 taha jäämist üle 95 protsendi Maple Leafsi üritustest. 7. mängus tulid tema kõige otsustavamad tõrjed viimase kolmandiku keskel, kui Toronto sai ülekaalus mängides mitu head võimalust.

Canadiens suutis play-offi 1:3 kaotusseisust järgmisesse ringi pääseda klubi ajaloos kolmandat korda. Kogu liiga peale juhtus see 30. korda.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds