Jälgi meid

Hoki

VIDEO | Pittsburgh Penguins tegi Jevgeni Malkini juhtimisel ühe oma ajaloo resultatiivseima mängu

Pittsburgh Penguins pani Jevgeni Malkini juhtimisel Detroit Red Wingsi vastu tõelise väravapeo püsti, kui kodujääl tehti 11:2 võidus oma ajaloo üks resultatiivsematest mängudest.

Malkin tegi oma karjääri 13. kübaratriki, lisas veel ühe söödu ning Pittsburgh sai üle 29 aasta esimest korda mõnes mängus vähemalt 11 väravat. Klubi rekord on 12 väravat, millega saadi esmakordselt hakkama aastal 1975 ja mida on suudetud ühes mängus veel 1991. aastal.

Vaid kaks Penguinsi väljakumängijat jäid ilma resultatiivsuspunktideta ning koos Malkiniga oli kuus mängijat, kes kogusid endale vähemalt kolm punkti.

NHL-is tegi viimati mõni meeskond resultatiivsema mängu 2003. aastal, kui Washington Capitals jõudis ühes kohtumises 12 tabamuseni. Kõigi aegade rekordit hoiab 1920. aasta mängust Montreal Canadiens 16 väravaga.

Lammutustöö tulemusena sündis Pittsburghi hooaja 40. võit, mille toel on jõutud 90 punktini. Sellega hoitakse idakonverentsis kolmandat kohta. Detroit on 60 punktiga konverentsi 11. meeskond.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds