Hoki

VIDEO | Soovimatu venelane aitas Las Vegase meeskonnal NHL-is ajalugu teha

Vegas Golden Knights sai NHL-is kirja klubi jaoks esmakordse comebacki võidu, kui Chicago Blackhawks alistati lisaajal 5:4.

Patulinna esindus suutis esimest korda võita mängu, kus veel viimasel kolmandikul kolme väravaga taga oldi.

Vegas sai oma mängumootori väga järsku käima, kui viimase perioodi alguses kolme minuti ja 16 sekundiga kolm väravat tehti.

Esialgse kustutustöö järel jäädi veel korra taha, aga kolmandiku keskel pandi tabloole uuesti viiginumbrid ja lõpuks saadi võit kätte, kui lisaajast oli mängitud veidi üle kahe minuti.

Võiduvärava kangelaseks kerkis venelane Jevgeni Dadonov, kellest klubi alles nädala alguse vabaneda soovis. 33-aastast ründajat taheti esmaspäeval saata Anaheim Ducksi, aga NHL tühistas tehingu, kuna see ei vastanud määrustele.

Dadonov ei ole pikka vimma pidama jäänud, kogudes pärast koosseisu naasmist enda nimele kahe mänguga viis resultatiivsuspunkti.

Kogu hooaja peale on Dadonovi nimel 64 mänguga 17 väravat ja 32 silma. Tema laupäevane võiduvärav tõstis Vegase läänekonverentsi viimasele play-off kohale.