Jälgi meid

Meist

Meie meeskond koosneb tõelistest spordifännidest, kes ei ütle ei ka meelelahutuslikule spordiennustusele. Vaatame sporti kirega ning teeme mõtestatuid panuseid. Usume, et eduka panuse võti peitub tema enda jaoks lahtimõtisklemises. Enne panust, koostame sündmuse kohta analüüsi ning seejärel toome välja soovituslikud panused.

Usume, et kombineerides oma teadmisi spordist, erinevate statistiliste näitajatega, suudame pakkuda konkurentsivõimelisi ning pikas perspektiivis kasulikke ennustusvihjeid. Meie vihjed on tasuta ning ei hakka Sulle mitte kunagi midagi maksma.

Muidugi ei saa me garanteerida, et kõik meie panused võidavad, kuid teeme kõik endast oleneva, et spordisõbral oleks kogu vajalik info, mugavaimal võimalikul viisil, kättesaadav.

Meie ennustusvihjete rubriigi leiad siit. Kui oled ennustamises totaalne algaja, siis kiika kindlasti ka meie spordiennustuse kooli lehele.

Reklaam

Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds