Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.30 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 215€.


Olimpia Milano vs. Baskonia

(Teisipäev 20:00)

Baskonia(12-9) sõidab külla Olimpia Milano(6-15) meeskonnale. Esimene omavaheline kohtumine Hispaania klubi koduväljakul lõppes Baskonia kindla 78:62 võiduga.

Kuigi Milano on tänavuse hooaja peksupoiss ja nende peatreener juba välja öelnud, et Euroliigas on rong läinud, siis ei tasu ühtlases Euroopa tugevaimas liigas kedagi alahinnata. Eriti veel võõral väljakul. Kihlveokontorid on samuti arvamusel, et näeme väga võrdset kohtumist.

Baskoniale teeb natukene tuska tagaliin. Nimelt on Henry meeskonnast eemal ning Howard tegi viimases kohtumises hüppeliigesele liiga. Debüüdi peaks tegema uus mees Max Heidegger.

Lisame kombosse valiku, et kohtumisest väljub siiski võitjana Baskonia ja alistab vastasmeeskonna vähemalt 3 punktiga. Hispaania klubil on käimas tõsine võitlus play-offi nimel ning antud kohtumine on nende jaoks ülitähtis, kohustuslik võit.

Meie valik: Baskonia AH-2.5 (2.1 @ Coolbet)


Barcelona vs. Tel Avivi Maccabi

(Teisipäev 21:30

Viimases voorus valusa lisaajakaotuse saanud Barcelona üritab võidureele naasta Tel Avivi Maccabi vastu. Esimene omavaheline kohtumine hooaja alguses lõppes Barcelona 86:79 võiduga.

Barcelona on koduväljakul pallides alati favoriit ja nii ka Maccabi vastu. Et Barcelona koduväljakul kaotaks, peab neil olema ikka väga halb päev ning vastasel suurepärane päev. Sel hooajal on Kataloonia klubi Euroliigas koduväljakul kaotanud vaid kaks kohtumist.

Maccabi kahjuks räägib ka asjaolu, et nad on terve liiga peale hetkel kõige kehvema võõrsilmängude saldoga. 11 kohtumisega on suudetud võtta vaid 2 võitu.

Kuna Iisraeli klubil on tabeliseis juba selline, et nad peavad kõikidele kohtumistele minema ekstra motiveeritult, hoidume lõpptulemuse ennustusest ja vaatame hoopis skooriliinide poole.

Kombosse lisame valiku, et kokku visatakse kohtumises üle 161.5 punkti. Mõlemad meeskonnad viskavad keskmiselt üle 80 punkti mängus. Vajadusel suudab Barcelona mängida ülitihedat kaitset ja mängutempo alla tõmmata, kuid ennustaks, et koduväljakul nad seekord sellele liiga palju ei keskendu ning pigem mängivat lõbusat korvpalli, mis viib ka punktiskoori üle keskmise kõrgeks.

Meie valik: Kokku üle 161.5 punkti (2.05 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.30


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 215€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds