Jälgi meid

Spordiennustuse Kool

7 moodust kõige õigema spordiennustuse pakkuja leidmiseks

spordiennustuse pakkuja

Tänu internetile tekkis ülemaailmne panustamisturg ning selle abil on online-spordiennustus lausa plahvatuslikult kasvanud. Pea kõik mängijad üle maailma, sõltumata nende asukohast, võivad nüüd leida (vähemalt mõne) spordiennustusega tegeleva ettevõtte, kus oma panused ära teha. Samas on kihlveokontoreid jällegi väga palju ning mängijad pideva dilemma ees – keda neist teistele eelistada? Millised veebilehed sobivad panustamiseks kõige paremini ning kus võiksid just Sina edaspidi ennustama hakata?

Õige kihlveokontori valik on võtmetähtsusega otsus, sest mõjutab väga olulisel määral Sinu hilisemat heaolu. Kui Sa peaksid valima õige saidi, siis saad Sa suure tõenäosusega positiivse elamuse, võid hakata tulevikus panustamist nautima ning leiad ka hea võimaluse oma võitude suurendamiseks. Peaksid Sa aga sattuma mõne kahtlase või koguni pettusele rajatud veebilehe otsa, võib panustamine muutuda nii rahaliselt kui emotsionaalselt üsna kurnavaks.

Läbi interneti võid jõuda mitmete tipptasemel teenusepakkujateni ning kui peaksid seal ka mängimist alustama, leiad suure tõenäosusega kõik, mida esialgu vajad. Häda on aga selles, et spordiennustust pakkuvaid saite pole kaugeltki vähe ning õige valiku tegemine on seetõttu erakordselt raske. Pole olemas universaalset reeglit “üks mõõt kehtib kõigile”. Üsna keeruline on koheselt mõista, milliseid saite üldse testida ning millistest kaarega mööda käia.

Nagu spordiennustuses ikka, tasub nüüdki eeltöö ära teha, mis aitab Sind valikute tegemisel mugavalt tunda. Aitamaks Sind selle keerulise otsuse langetamisel, oleme pannud kirja 7 erinevat moodust, mille kasutamisest võib kasu olla.

1. Veebilehe usaldusväärsus

Veebilehtede ülevaateid lugedes saad kindlasti selgeks, kas Sind huvitavates kihlveokontorites käib mäng reeglite kohaselt, kas võidud makstakse korrektselt välja ning kas klienditeenindus on asjalik ja sõbralik. Juhul kui mitte, siis võib tulevikus juhtuda, et mängijad peavad ise probleemide lahendamiseks ettevõtte juhtkonna poole pöörduma ning avaldama survet nende lahendamiseks. Viimane tegevus – isegi kui see osutub edukaks – võib võtta omajagu väärtuslikku aega.

Korraliku taustauuringu tegemine õige kihlveokontori valikul on kahtlemata raske. Esiteks on see üsna ajamahukas, teiseks ei pruugi Sa alati ka kogu vajalikku infot kätte saada. Sellest hoolimata on tegemist võimalusega, mille kasutamist tasuks kaaluda. Veendu vaid selles, et teed seda õieti.

Keegi pole huvitatud halvast kliendikogemusest mistahes ettevõttega ning online-kihlveokontorid pole siinkohal mingiks erandiks. Just seetõttu tasub enne panustamist kodutöö ära teha ning võimalikult palju infot hankida. Kindlasti peaksid Sa saama vastused vähemalt nendele neljale küsimusele:

  1. Kuidas saab kontole raha peale kanda?
  2. Kas kihlveokontor pakub boonuseid esimese ja/või täiendava deposiidi korral ning kuidas kantakse boonusraha Sinu kontole?
  3. Kui keeruline on hiljem oma raha mängukontolt kätte saada?
  4. Kui palju erinevaid võimalusi tulemuste ennustamiseks pakutakse (näiteks tasub uurida, kas kihlveokontor võimaldab ka panustamist reaalajas juba alanud sündmusele?)

Enne deposiidi tegemist peaksid Sul kindlasti need vastused käes olema.

2. Loe ülevaateid internetis

Enne kihlveokontori valikut on kasulik lugeda ka internetist kättesaadavaid kolmandate osapoolte ülevaateid või siis rääkida oma semudega, kes juba panuseid teevad. Erinevate allikate poolt positiivselt hinnatud ning head tagasisidet saanud online-kihlveokontorid, mille kohta oled ka ise taustauuringut teinud, ongi suure tõenäosusega head ning usaldusväärsed.

Iga vähegi asine ülevaade kihlveokontorite kohta peaks kindlasti sisaldama infot arveldamise, deposiidivõimaluste, boonuste, spordisündmuste ja panustamisvõimaluste kohta. Usalda vaid neid allikaid, kes hindavad ka reaalset mängukogemust vastaval saidil. Eelkõige on oluline just see!

3. Promod ja pakkumised

On mitmeid tegureid, mida tasub parima spordiennustuse pakkuja valikul arvesse võtta. Üheks neist on kõikvõimalikud promopakkumised nagu näiteks boonused või tasuta panused, sest need väljendavad Sinu jaoks otsest rahalist kasu. Promodes osalemine on suurepärane lisaväärtus ning erakordselt palju on neist kasu just siis kui jutt käib esmakordsest panustamisest.

Erinevate operaatorite promopakkumised võivad olla vägagi erinevad. Kuna turul valitseb armutu konkurents, võitlevad kõik kihlveokontorid uute klientide nimel ning pakuvad neile väga korralikke lisahüvesid. Seega – kuniks Sa pole veel kuskil kontot avanud, on valik Sinu jaoks erakordselt lai.

4. Konkurentsivõimelised koefitsiendid ja maksevõimalused

Paljud kihlveokontorid laiendavad pidevalt oma maksemeetodite valimit, et olla klientidele võimalikult atraktiivsed. Suuremad Euroopa kompaniid arveldavad näiteks deebet- ja krediitkaartide, e-rahakottide, ettemaksukaartide, pangaülekannete, tšekkide ning muuga.

Teatud riikidest pärit klientidele kehtivad mõnikord ka piirangud ning arveldamine on seetõttu võimalik vaid läbi e-rahakottide, tagamaks tehingute anonüümsust. See vähendab aga tervikuna maksevõimaluste hulka, piirates eelkõige arveldamist läbi kohalike pankade.

Lisaks sellele on soovitav veenduda, kas spordiennustuse portaalil on olemas ka sertifikaadid, mis tõestavad arveldamise turvalistust nagu Skrill, Trustly, MasterCard või Verified by Visa? Ning sedagi, kas nad kasutavad turvalist ning krüpteeritud https domeeni?

Mõistagi on koefide konkurentsivõime kihlveokontori valikul ülioluline, sest kui juba panustada, siis ikka lootuses võimalikult palju võita!  Parimate koefidega panustamiseks on tähtis teha seda kihlveokontoris, mille üldine marginaal on madal. Samuti tuleb olla kindel, et reklaamitud koefidega panustamine on alati ka võimalik. Mõned kihlveokontorid pakuvad küll näiliselt suurepäraseid koefe, kuid kui kliendid katsuvad oma valikule lubatud koefiga panust teha, osutub see sageli võimatuks. Veendumaks, et kihlveokontorid selliseid trikke ei tee, tasub alguses väikeste panustega katsetada.

5.Panustamisvõimalused

Jalgpallile panustamine on kaugelt kõige populaarsem tegevus spordiennustuse valdkonnas ning just seetõttu pakub enamik kihlveokontoreid ka kõige suuremat panustevalikut just sellele suurepärasele pallimängule. Sealhulgas ka live-panustamist. Teisalt on peale vutifännide ka palju teiste alade austajaid ning eksperte, kes lähtuvad kihlveokontori valikul sellest, millise ettevõtte nn. “tootevalik” nende ootustele kõige paremini vastab.

Näiteks pakuvad Põhja-Euroopa ettevõtted laialt koefe käsipalllile, jäähokilening korvpallile, kuna need alad on selles regioonis väga populaarsed. See tähendab aga, et koefe valmistavad kihlveokontorid peavad olema oma teadmistes piisavalt kindlad, sest tinglikult minnakse ju vastamisi hulga kogenud mängijatega. Näiteks pakuvad suurimad UK veebilehed panustamist hobuste ning koerte võiduajamistele, kuid nende tütarsaidid Euroopas seda ei tee. Ilmselgelt nõuavad koertejooksud palju ressursse ning pidevat tähelepanu, sest koefid muutuvad seal pidevalt.

Igas spordialas mängib asukoht suurt rolli. Näiteks Hiina koefide koostaja on kindlasti kohalikus Hiina jalgpallis hoopis rohkem “kodus” kui konkurent, kes tegutseb Kariibi saartel. Nii sõltub kihlveokontoris pakutav ning kihlveokontori enda kättesaadavus suuresti sellest, kus mängija alaliselt või ajutiselt viibib.

6. Veebipõhine klienditeenindus on hädavajalik

Erinevalt Las Vegasest, kus võid füüsiliselt kihlveokontoris või kasiinokompleksis ringi jalutada, on online-kihlveokontorid (ja kasiinod) eelkõige virtuaalsed mängukeskkonnad, kelle kaudu saad panustada virtuaalset raha reaalsetele spordivõistlustele. Samas ei tähenda see jällegi seda, et online-kihlveokontor peakski eksisteerima ainult internetis.

Igal usaldusväärsel online-kihlveokontoril on lisaks veebiaadressile olemas ka füüsiline aadress ning kättesaadav peaks olema info selle kohta, kuidas nendega telefoni teel kontakteeruda ning huvipakkuvatele küsimustele vastus saada.

Samuti on usaldusväärsetel kihlveokontoritel KKK lehekülg, mille läbilugemine aitab Sul end enne panustamist märksa mugavamalt tunda.

Kolmas eriti oluline kanal on sotsiaalmeedia. Kõik usaldusväärsed saidid peaksid vähemalt  Facebookis nähtavad olema ning kasutama sotsiaalmeedia poolt pakutavaid võimalusi oma klientidega suhtlemisel. Mitmed kihlveokontorid on aktiivsed ka Twitteris või kasutavad koguni erinevaid Twitteri kontosid erinevates keeltes.

Järgimiste, jagamiste ja/või „laikide“ arv võimaldab mängijatel näha, kui efektiivselt ning mis mis viisil ettevõte oma potentsiaalsete või olemasolevate klientidega suhtleb. Kui suhtlus on hea ning aktiivne, suurendab see oluliselt saidi usaldusväärsust ja läbipaistvust. Tänu sellele on Sul enne lõpliku otsuse langetamist vähemalt kogu vajalik info olemas.

Kui kihlveokontor käitub sotsiaalmeedias vastutustundlikult, võid Sa eeldada, et nad hoolivad oma klientidest ka reaalselt ning annavad endast parima, et võimalikud probleemid võimalikult kiirelt ning tõhusalt lahendada.

7. Klienditugi ning veebilehe sisu

Parimad kihlveokontorid jagavad Sinuga hulgaliselt väärtuslikku infot, mis aitab mängimist alustada. Nendeks võivad olla näiteks artiklid vastutustundlikust käitumisest või ettevõtte poolt regulaarselt uuendatav blogi koos spordiennustuse nõuannete ja erinevate panustamise soovitustega.

Internetis tegutsev kihlveokontor, kes näeb pidevalt vaeva oma blogi uuendamisega, pakub tõenäoliselt oma mängijatele ka ausat ning püsivat kliendisuhet, millele halva kuulsusega ettevõtted jällegi erilist tähelepanu ei pööra.

Blogid, abimaterjalid ning info klienditeeninduse kohta ei näita ainult seda, et veebilehe taga on reaalsed inimesed, vaid tõestab, et tegemist on oma ala proffidega, kes on nii spordi kui kogu tegevusalaga tervikuna hästi kursis. Nii blogi kui artiklid aitavad Sul ühtlasi ka näha, miks kihlveokontor üldse mingeid kindlaid koete pakub.

Järeldus

Pole olemas spordiennustuse lehte, mis oleks „parim kõiges“.

Põhjus on lihtne – mitte ükski asi, mis on parim ühele inimesele, ei puugi olla parim kõigile. Alati tuleb võtta arvesse mängijate ootusi ning isiklikke eelistusi. Nende seitsme mooduse jälgimine kihlveokontori valikul aitabki Sul alustada.

Kõik veebis tegutsevad ettevõtted ei pruugi olla alati parimad igas aspektis, mis puudutab ühtviisi nii spordiennustust, kasiinot, pokkerit kui totalisaatorit. Sageli ei peagi nad kõiges ideaalsed olema. Siiski on Sulle oluline, et võidud makstakse välja kiirelt, pakutakse nii boonuseid ning eridiile kui nähakse vaeva kasulike nõuannete ja õpetuste kirjutamisega.

Kui Sa veel valid oma „õiget spordiennustuse saiti“, siis veendu vähemalt selles, et teenusepakkuja vastaks Sinu ootustele ning pakuks Sulle kõike, mida hiljem reaalse panustajana vajad.

Loe läbi hinnangud ja ülevaated, räägi sõpradega, kes juba panuseid teevad ning võta osa promodest, mis on Sulle kasulikud. Täiesti loomulik on ka pisikese deposiidi tegemine, mille järel saad juba mängimise käigus veenduda, kas see kihlveokontor Sulle sobib või mitte.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Spordiennustuse Kool

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds