Jälgi meid

Hoki

VIDEO | Alley-oop sööt hoki moodi: NHL-is tehti ainulaadne värav

Anaheim Ducksi 2:0 võidumängus Buffalo Sabresi üle jahmatas hokimaailma kohtumise avavärav, mille puhul näitas noor ründaja Trevor Zegras uskumatut leidlikust.

20-aastane ameeriklane tõstis vastaste värava taga olles litri tiimikaaslasele Sonny Milanole ette, kes toimetas selle väravasse nii, et Buffalo väravavaht Ukko-Pekka Luukkonen ei saanud mitte midagi aru.

Zegras ise oli selle peale samuti sõnatu. “Ma ei suuda siiamaani uskuda, et see õnnestus,” ütles ta pärast mängu. “See oli päris naljakas. Ma olen seda paar korda üritanud, aga pole isegi ligilähedale jõudnud selle õnnestumisele.”

Oma esimest täishooaega liigas mängiv noormees oli silmnähtavalt jahmunud oma soorituse üle.

“Ta ei öelnud mitte midagi. Ta oli šokis,” ütles Milano. “Ma ise olin ka šokis. Kuigi tegelikult mitte. Ma isegi ootasin seda temast.”

Zegras sai sellega kirja oma tänavuse 16 tulemusliku söödu, mis kollanokkade seas parim näitaja. Samuti jagab ta esikohta uustulnukate arvestuses 22 resulatiivsuspunktiga.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds