Jälgi meid

Hoki

VIDEO | Connor McDavid on paari nädalaga meisterdanud kaks hooaja ilusaima värava kandidaati

Edmonton Oilersi täht Connor McDavid pole sel hooajal veel kordagi punktideta jäänud ja on nüüd hakanud justkui iga nädal hooaja ilusaima värava kandidaate sepistama.

Oilersi kapten aitas meeskonna viimases mängus karistusetega tulnud 2:1 võiduni Winnipeg Jetsi üle, tehes meeskonna ainsa värava viis ja pool minutit enne normaalaja lõppu. Ta sai kaitsetsoonis litri,  kogus veidi kiirust, mängis end mööda neljast vastasest ja saatis litri Jetsi väravavahi Connor Hellebuycki selja taha.

Sarnase värava tegi McDavid üle-eelmisel reedel. New York Rangersi vastu olid samuti käes lõpuminutid ja Edmonton kaotusseisus, kui 24-aastane superstaar võttis järsku käsile ja mängis kogu vastasmeeskonna üksi üle.

Kuueaastase karjääri jooksul juba kolm korda hooaja resultatiivseima mängijana lõpetanud McDavid on tänavu esimese 16 kohtumisega kogunud 30 punkti. Temast rohkem on suutnud vaid tiimikaaslane Leon Draisaitl, kes on 33 peal.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds