Jälgi meid

Hoki

Stanley karikavõistluste resultatiivseim mees mängis hooaja otsustavaid kohtumisi murtud roidega

Tampa Bay Lightningu teise järjestikuse Stanley karikavõiduni aidanud Nikita Kutšerov tegi seda murtud roidega mängides. Vaatamata vigastusele oli ta konkurentsitult tänavuste play-offide kõige resultatiivsem mängija.

28-aastane venelane sai kirja 32 resultatiivsuspunkti, tõustes Wayne Gretzky ja Mario Lemieux järel alles kolmandaks mängijaks, kes kaks hooaega järjest karikavõistlustel vähemalt 30 silma kokku saanud. Tema poolt play-offis kahe aastaga kogutud 66 punkti on kõigi aegade viies näitaja.

Suurest punktide hunnikust viimased tulid Kutšerovil tõsise traumaga mängides. Montreal Canadiensi vastu 4:1 võiduga lõppenud finaalseeria järel avalikustati, et ääreründaja tegi hooaja viimased kuus kohtumist kaasa murtud roidega. Nende seas oli ka suurepärane kolme punktiga (kaks väravat, üks sööt) mäng finaali avakohtumises.

2019. aasta liiga kõige väärtuslikum mängija, kes andis suure triumfi järel väga lõbusa intervjuu, jättis tänavu kogu põhihooaja puusaoperatsiooni tõttu vahele.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds