Jälgi meid

Hoki

Tõeline raudmees: 13 hooaega järjest kõikides mängudes osalenud kaitsemees püstitas võimsa NHL-i rekordi

NHL-is langes üks väga pika habemega rekord, kui Philadelphia Flyersi kaitsemehest Keith Yandle’ist sai enim järjestikuseid kohtumisi pidanud mängija.

35-aastane ameeriklane oli Flyersi 3:4 kaotuses New York Islandersile väljakul 965. järjestikuses põhiturniiri mängus, millega lõi üle 1987. aastast püsinud rekordi.

Yandle’i seeria algas tema kolmanda hooaja sees 2009. aasta märtsis. Kokku on ta tänaseks kaasa löönud 1075 kohtumises.

“See pole mulle veel tegelikult täielikult kohale jõudnud. Olen selle eest ülitänulik, aga olen ka tänulik, et olen selles liigas üldse ühe mängu saanud mängida,” rääkis Yandle pärast rekordi püstitamist. “Olla NHL-is ja olla 16 aastat osa NHL-i perekonnast on minu jaoks olnud rohkem kui unistuse täitumine.”

Yandle valiti NHL-i 2005. aasta draftis Arizona Coyotesi poolt ning ta on mänginud ka New York Rangersi ja Florida Panthersi eest.

Rekordiomanikuna Yandle end kõige mugavamalt tunda ei saa. Tema endises koduklubis Coyotesis mängiv ründaja Phil Kessel on samuti näidanud raudkindlat tervist – isegi koroonaajastul – ja käinud jääl 941 järjestikuses põhiturniiri kohtumises.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Hoki

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds