Jälgi meid

Jalgpall

Virgil van Dijk: jutud neljast karikast panevad meile lisapingeid peale

Liverpoolil on võimalik tänavu ajalugu teha ja võita neli erinevat karikat. Keskkaitsja Virgil van Dijk on tunnistanud, et see paneb meeskonnale lisapingeid peale.

Punastel on auhinnakapis juba liigakarikas, äsja mängiti end FA karikavõistluste finaali, Meistrite liigas jätkuvad mängud poolfinaalis Villarreali vastu ning Premier League’i tabelis jäädakse Manchester Cityle alla vaid ühe punktiga.

“Kõik jutud neliku või kolmiku võidust tulevad väljastpoolt ja võivad meile lisapingeid peale panna,” ütles van Dijk.

“See on miski, millest kõik unistavad, võita iga sari, kus osaled, aga vaatame, kuidas meil läheb.”

Ükski Inglismaa klubi pole varasemalt lõpetanud ühte hooaega nelja erineva karikaga. Manchester United võitis kuulsal kombel 1999. aastal kolm tiitlit, aga komplektist jäi puudu liigakarikas ja Liverpool ise tegi 2001. aastal omapärase kolmiku, võites erinevad karikasarjad, aga jäädes ilma liigatiitlist.

Enamuse eelmisest hooajast põlvevigastusega vahele jätnud van Dijk on pärast tervenemist Liverpooli tänavuses edust väga suurt rolli mänginud. Ta on kaasa löönud 42 kohtumises ja neist tervelt 24 pole meeskonnale väravat löödud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds