VIDEO | Roma andis lisaminutite väravaga Napoli tiitlilootustele suure hoobi

Napoli kaotas esmaspäeval Serie A tiitliheitluses taas punkte, kui kodus ei suudetud enamat 1:1 viigist AS Romaga. Võit lipsas peost väga valusal moel mängu lisaminutitel.

Luciano Spalletti meeskond tegi avapoolajal väga kindla esituse ja pääses 11. minutil Lorenzo Insigne penaltist juhtima, aga roomlased asusid pärast pausi tuliselt viiki jahtima ning lõpuks saadi see ka kätte.

Juba 12. vooru järjest kaotust vältinud Roma sangariks kerkis esimesel lisaminutil Stephan El Shaarawy. Endine Milani mees jõudis oma hooaja kolmanda väravani ja kummalisel kombel on need kõik pärast 90 minuti täitumist löödud.

Napoli andis teist vooru järjest punkte ära ja on nüüd tabelit juhtivast AC Milanist maas nelja punktiga. Roma püsib viiendal kohal, viie punkti kaugusel esinelikust.