VIDEO | Real Madrid sai La Ligas hakkama võimsa comebackiga

Real Madrid jätkas La Liga 32. voorus meistritiitli suunas sammumist ja meeskonda ei takistanud selles isegi võõrsil Sevilla vastu 0:2 taha jäämine.

Seni sel hooajal veel kodus kaotuseta püsinud Sevilla asus järjekordse suure tulemuse suunas liikuma, kui Ivan Rakitic 21. minutil karistuslöögist skoori avas ja Erik Lamela vaid mõni minut hiljem eduseisu duubeldas, aga Real suutis end suurepärase teise poolajaga hoopis ise võitjaks mängida.

Külalised alustasid kustutustöödega 50. minutil, kui vaheajal vahetusest sekkunud Rodrygo täpne oli. Viigiväravani jõuti 82. minutil Nacho kaudu ja võidu tõi loomulikult imelist hooaega tegev Karim Benzema, kes pani teisel lisaminutil võrku oma tänavuse 25. liigavärava.

Veerandsada väravat tähistab prantslase ühe La Liga hooaja uut rekordit. Temast sai läbi aegade kümnes mängija, kes Hispaania meistrivõistlustel Reali särgis ühel hooajal vähemalt 25 väravat löönud.

Sevilla viimane kodune liigakaotus pärines eelmise aasta 3. maist. Alates 2021. aasta algusest on neid kokku tulnud vaid kolm.