Jälgi meid

Jalgpall

PSG kaotas taas punkte, kuid seda tegid ka suurimad konkurendid

Prantsusmaa kõrgliiga liider PSG viigistas koduväljakul 1:1 Reimsiga. Seejuures teenis kodumeeskond peale avaväravat punase kaardi ning lasi viigistada lisaminutitel.

PSG viis juhtima Neymar, kui lõi õnneliku olukorra lõpetuseks palli kindlalt vastaste väravavõrku. Kümmekond minutit hiljem teenis punase kaardi Marco Verratti, kes sõitis vastasele korgid ees jalgadesse. Seejuures oli Verratti sisse vahetatud alles teise poolaja alguses ehk 15 minutit varem.

Reims suutis viigistada viiendal lisaminutil, kui PSG kaitse lasi liini taha jooksma Folarin Baloguni, kes lahendas eeskujulikult üks versus üks olukorra väravavahiga.

PSG jätkab hoolimata punktikaotusest tabeli esimese meeskonnana ja vahe lähima jälitaja ees on 3 punkti. Kõik suurimad konkurendid – Lens, Marseille ja Monaco – mängisid oma vooru kohtumise samuti viiki ning ei suutnud liidrile lähemale tulla.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds