VIDEO | Serie A tiitli pärast jagelevad Napoli ja Inter mängisid omavahel viiki

Laupäeval peeti üks Serie A tiitliheitluse tähtsamatest mängudest, kui tabeli kaks esimest Milano Inter ja Napoli kokku läksid. Kaks kanget ei suutnud omavahel võitjat välja selgitada.

1:1 viigiga punktide võrdne ära jagamine valmistab tuska pigem Napolile, kuna Luciano Spalletti meeskond ei suutnud varajast eduseisu võiduks mängida. Skoori avas 7. minutil suvel Ameerikasse siirduv Lorenzo Insigne, kes realiseeris penalti.

Napolil oli veel mitu võimalust eduseisu suurendamiseks ja nende luhtamist tuli kahetseda teise poolaja alguses, mil Edin Džeko mängu viigistas.

Eelmises voorus AC Milanile alla jäänud Inter on sel hooajal nüüd alles teist korda järjestikustes mängudes võiduta jäänud. Viimase nelja vooru peale on saadud ainult viis punkti ja see on tekitanud tabelitipus väga põneva seisu – Inter juhib 54 punktiga, Napoli on 53-ga teine ja Milan 52-ga kolmas.

Pühapäeval on Milanil võimalus rivaalidest mööda lennata, kui kodus võetakse vastu Sampdoria.