VIDEO | Hull mäng! Atletico jättis väravatesajus võidutabamuse tegemise taas hilja peale

Sel hooajal mängu lõppudega mitmeid dramaatilisi hetki pakkunud Atletico Madrid sai La Liga 24. voorus sellega uuesti hakkama, kui Getafe alistati 89. minuti väravast 4:3.

Võiduvärava kangelane oli täpselt sama, kes eelmises kodumängus Valencia vastu. Karistuslöögi järel leidis pall tee Mario Hermosoni ja kui 26-aastane kaitsemees esimese üritusega ebaõnnestus, siis asja akrobaatilisemaks ajamine aitas lõpuks värava ära teha.

Atleti on tänavu viimase viie minutiga endale nüüd välja mänginud 12 punkti, mis on liiga parim näitaja. Samuti ollakse liiga parimad kaotusseisust teenitud punktide osas ja neid on meeskonnal kirjas 15.

Angel Correa ja Matheus Cunha viisid Atletico vähem kui poole tunniga 2:0 ette, aga selle seisu pealt suutis veel Getafe juhtima minna. Seda tehti Borja Mayorali värava ja kahe Enes Ünali penaltiga.

Atleticol oli mängus samuti penalti kasutada, aga seda ei löönud Luis Suarez 6. minutil ära.

Vaheajale jõudsid meeskonnad 3:3 viigiseisul, kui Correa lisaminutitel oma teise värava lõi. Tegu on Diego Simeone treenerikarjääri esimese matšiga, kus esimesel poolajal kuus väravat löödud. Ühtlasi on Getafe esimene külalismeeskond, kes Wanda Metropolitano staadionil avapoolajal kolm väravat teinud.

Võiduni jõudis Atletico lõpuks kümnekesi, kuna 58. minutil saadeti punase kaardiga Felipe väljakult minema.