VIDEO | Peatreeneri juubelimängu võiduga tähistanud Sevilla sai vahe Real Madridiga kolme punkti peale

Sevillal õnnestus La Liga 24. voorus murda kolmemänguline viikide jada, kui kodus alistati Elche 2:0.

Andaluusia klubi mängis endale hooaja 14. võidu välja kohtumise lõpus tulnud väravatega. 70. minutil säras individuaalse meisterlikkusega Papu Gomez ja viis minutit hiljem koksas Rafa Mir peaga väravasse Anthony Martiali tsenderduse.

Julen Lopeteguist sai seitsmes Sevilla treener, kes meeskonda vähemalt sajas La Liga mängus tüürinud ning kirja läks tema aja 56. võit. Ta on vähemalt viies kõrgliigamängus meeskonda juhendanud treenerite seas näidanud klubi ajaloo parimat võiduprotsenti.

Võit aitas Sevillal võtta vahe tabeliliidri Real Madridiga kolme punkti peale. Carlo Ancelotti meeskond saab aga seda uuesti suurendada, kui laupäeval sõidetakse külla Villarrealile.

Kuue vooru peale esimese kaotuse võtnud Elche hoiab 14. kohta.