VIDEO | Olivier Giroud kallutas suure derbi Milani kasuks

Serie A tiitliheitlus sai kõvasti põnevust juurde, kui hooaja teine Milano derbi lõppes AC Milani võiduga. Selle eest hoolitses Olivier Giroud.

Prantslane lõi 2:1 võidus mõlemad Milani väravad, pöörates viimase veerandtunniga kaotusseisu ümber. Inter juhtis mängu alates 38. minutist, mil Ivan Perišic nurgalöögist väravani jõudis.

Avapoolajal kõvasti väravavahile Mike Maignanile toetunud Milan suutis esimest korda pärast 2004. aastat kaotusseisust derbi võita ja viimase 12 omavahelise liigakohtumise peale on see Rossoneri jaoks alles teine võit.

Ükski derbi pole terviklik ilma punase kaardita ja selle eest hoolitses laupäeval lisaminutitel Milani vasakkaitsja Theo Hernandez.

“Ütlesin vaheajal meeskonnale, et takistused muutuvad ületamatuteks ainult neile, kes nendesse ei usu. Sedavõrd tugeva konkurendi vastu derbi võitmine pakub väga suurt rahulolu,” rääkis pärast matši Milani peatreener Stefano Pioli.

Pioli meeskond jõudis nüüd tabelitipus istuvast naabrist ühe punkti kaugusele. Samas on Milan ka ühe mängu rohkem pidanud.