VIDEO | Robert Lewandowski jõudis kübaratriki toel suure tähiseni

Uut aastat kaotusega alustanud Müncheni Bayern jõudis laupäeval Robert Lewandowski kübaratriki toel võidurajale tagasi. 4:0 võidus FC Kölni üle sündis ka poolaka 300. Bundesliga värav.

Lewandowski avas skoori juba 9. minutil ja vormistas oma kübaratriki 62. ja 74. minuti väravatega. Temast sai Gerd Mülleri järel teine mängija, kes Bundesligas 300 väravani jõudnud.

33-aastase väravamasina šõu vahele mahutas end 25. minutil iluväravaga Corentin Tolisso.

Nii Thomas Müller kui Leroy Sane lõpetasid kohtumise kahe väravasööduga. Esimene jõudis oma 150. Bundesliga väravasööduni ja alates tema debüüdist 2008. aastal on Euroopa viies tippliigas Müllerist rohkem väravasööte sepistanud ainult Lionel Messi (180).

Mänguga püstitas Bayern uue Bundesliga väravaseeria rekordi. Meeskond on nüüd vähemalt korra skoorinud 66 järjestikuses matšis.

Kui Dortmundi Borussia võttis end reedel saadud suure võiduga Bayernile sappa, siis nüüd on kahe gigandi vahe jälle kuus punkti.