VIDEO | Koroona poolt räsitud Müncheni Bayern alustas uut aastat kaotusega

Koroonaviiruse tõttu uue aasta esimesele mängule nõrgendatud koosseisuga läinud Müncheni Bayern pidi Mönchengladbachi Borussia vastu leppima 1:2 kaotusega.

Kokku üheksa mängijat viirusele kaotanud Bayerni jaoks algas kõik rutiinselt, kui Robert Lewandowski 18. minutil skoori avas, aga Mönchengladbach pööras seisu avapoolajal mõne minutiga enda kasuks.

Florian Neuhaus viigistas 27. minutil ja Stefan Lainer viis 31. minutil nurgalöögist külalised ette.

Bayerni olukorra võttis hästi kokku see, et 75. minutil sekkus vahetusest poolkaitsja Paul Wanner, kellest sai 16 aasta ja 15 päeva vanuselt Bundesliga kõigi aegade teine noorim mängija.

Bundesliga valitseja jaoks algas aasta kaotusega, aga olles 65. järjestikuses liigamängus värava löönud on nüüd Bayern uue rekordi lävel.

Punktide kaotus Mönchengladbachiga jagelemisest ei ole Bayerni jaoks ka midagi uut. Samale meeskonnale jäädi tänavu karikavõistlustel alla koguni 0:5 ja viimasest 11-st omavahelisest kohtumisest ongi enamuse (6) võitnud Mönchengladbach.