Jälgi meid

Jalgpall

Anthony Martial keeldub Manchester Unitedi eest mängimast

Klubist lahkumisega seostatud Anthony Martial on andnud Manchester Unitedile mõista, et ta ei kavatse enam meeskonna eest mängida.

United jäi laupäeval Premier League’is taaskord võiduta, kui võõrsil 2:0 edu ära anti ja Aston Villaga viigistati ning mängul oldi varumeeste pingiga, kus üks koht oli täitmata ja kaks kuulusid väravavahtidele.

Meeskonnal on hetkel mitmeid vigastusprobleeme ja Eric Bailly on seotud koondisega, aga Martial on terve ja oleks võinud ühe koha pingil täita. Teda aga ei võetud isegi mängule kaasa.

“Ta ei tahtnud koosseisu kuuluda,” selgitas pärast mängu Unitedi boss Ralf Rangnick. “Tavaoludes oleks ta koosseisus olnud, aga ta ei tahtnud olla ja see oli põhjuseks, miks ta meiega eile siia ei reisinud.”

Martial mängis Unitedi eest viimati 2. detsembril, kui teenis 3:2 võidus Arsenali üle kaks mänguminutit. Selle järel jäi ta põlvevigastust ravima, aga sellest peaks ta olema juba mitu nädalat tagasi taastunud. Kokku on 26-aastane ründaja tänavu meeskonna eest platsil käinud kümnes kohtumises, teenides neis 359 minutit.

United lükkas vana aasta viimastel päevadel tagasi Sevilla pakkumise võtta prantslane laenule. Tehing olevat katki jäänud seetõttu, et Hispaania klubi tahtis seitse aastat Manchesteris veetnud mängumehe palgarahast tasuda vaid poole.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds