Jälgi meid

Jalgpall

Everton vallandab Rafa Benitezi

Everton võttis laupäeval 2:1 Norwich City vastu oma hooaja kümnenda kaotusega ja koos sellega lõppeb Rafa Benitezi aeg meeskonna peatreenerina.

Kõik oma eelnevad kuus liigakohtumist koguskooriga 0:16 kaotanud Norwich sai avapoolajal kahe kiire väravaga ette ja kuigi pingilt sekkunud Richarlison lõi ilusa käärlöögiga 60. minutil ühe tagasi, siis tõelist comebacki üritust Evertonilt ei tulnudki.

Terve mängu jooksul laulsid Evertoni fännid Benitezi ja klubi juhtkonna vastaseid laule ning üks neist üritas ka üle väljaku hispaanlase juurde joosta.

Inglismaa meedia sõnul kutsuti Benitez pärast mängu Evertoni omaniku Farhad Moshiri poolt vaibale ja klubi teatab pühapäeval tema vallandamisest.

Benitez võeti suvel Evertoni poolt kolmeaastase lepingu peale ja tema algus klubi juures oli paljulubav, kui esimese seitsme liigamatši peale saadi ainult üks kaotus ja 14 punkti, aga sealt edasi on teenitud ainult viis punkti juurde.

Kõikide sarjade peale on meeskonnale Beniteziga 22 mängu jooksul tulnud seitse võitu, viis viiki ja 10 kaotust. Laupäevane kohtumine oli tervelt 16. mäng, kus Everton Benitezi käe all lubas endale lüüa mängu avavärava.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds