Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Rootsi ralli ennustusvihjed

WRC autoralli karussell on jõudnud hooaja teise rallini. Asukohaks Rootsi ning märksõnadeks lumi ja veelkord lumi. Kui viimasel ajal on meedias levinud uudised, et kerge soojalaine ja plusskraadid on rallit rikkumas ning paljud kiiruskatsed võivad ära jääda, siis päev enne võistlust kinnitas korraldaja, et tänu öistele miinuskraadidele püsivad tingimused korralikud ning liigne vesi ei saa olema probleem.

Ei tea rallile panustamisest midagi? Siis loe meie WRC õpetust ning taktikanurka.

Läbitakse 19 kiiruskatset ning rajale asutakse Monte-Carlo paremusjärjestuse alusel. Eelis on sõitjatel, kes asuvad rajale hiljem, sest selleks ajaks on tee puhtam ja kiirem, võimalik et isegi kruus tuleb välja. Sademeid oodata ei ole ehk viimastena startivate sõitjate eelis ei ole nii suur kui näiteks eelmine aasta, mil Ogier täitis rohkem saha rolli.


WRC ralli Rootsi etapp.
Neljapäev-pühapäev, 14-17 Veebruar, 2019
Algab: 21:08
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Ralli võidab Toyota 2.0 @ Coolbet
Jari-Matti Latvala Top 3 koht 2.75 @ Coolbet
Ott Tänak võidab 3.1 @ Coolbet
PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Ott Tänaku parim tulemus Rootsi rallilt on 2017a. teine koht.
  • Viimase Rootsi ralli võitis Thierry Neuville.
  • Hetkel täiskohaga tehasetiimide sõitjatest on edukaim Jari-Matti Latvala nelja Rootsi ralli võiduga.

Rootsi ralli favoriitideks võiks lugeda Toyota sõitjaid. Ott Tänak on iga kattega teedel kiire ning Jari-Matti Latvala on samuti lumiste oludega parimate seas. Kris Meeke näitas Monte-Carlos hoolimata uuest autost väga head kiirust. Kõikidel Toyota sõitjatel on ka parem stardikoht, kui teistel põhirivaalidel ehk Sebastien Ogieril ja Thierry Neuvillel.

Kas teadsid? Monte Carlo ennustusvihjetes panime täppi 3/3 vihjet!

Kuna autoralli on väga üllatusterohke spordiala, siis alati ei pruugi favoriidid finišisse parima lõpptulemusega tulla. Siiski on rootsi etapp üks eranditest. Seal võidavadki üldjuhul need, kes ka kõikide eelduste kohaselt peaksid kiiremad sõitjad olema. Seda põhjusel, et taktikaliselt on tegemist väga lihtsa ralliga ning kellegil rehvivalikute abil suurelt õnnestuda või põruda ei ole võimalik.

Ott tänak näitas juba Monte-Carlos, et tegemist on endiselt kiireima sõitjaga ning kui tehnika vastu peab, siis talle vastast olla ei tohiks. Riskide vältimiseks soovitaksime ka valikuid, et ralli võidab Toyota sõitja või et Jari-Matti Latvala jõuab esikolmikusse. Samas ei välista ükski panus teineteist ning säilib võimalu täistabamusele.

Meie valikud:

  • Ralli võidab Toyota auto (2.0 @ Coolbet)
  • Jari-Matti Latvala Top3 (2.75 @ Coolbet)
  • Ott Tänak võidab ralli (3.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds