Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamise meeste sprindi ennustusvihjed

Laskesuusatamise maailma karikasari jätkub sel nädalavahetusel viie distantsiga Salt Lake Citys. Tegemist on viimase etapiga enne maailmameistrivõistlusi. Meie keskendume meeste 10km sprindile, mis leiab aset reede õhtul.

Ilmaolud Utah osariigis on soojad ja vihmased. See teeb eriti tähtsaks määrdemeeskonna töö ja annab eelise eestpoolt startijatele, sest aja edenedes muutub rada aina pehmemaks.  Rajaprofiil on pigem lihtne, kuid raskeks ja salakavalaks muudab sõitmise kõrgus merepinnast, mis on lausa 1800m. Suurtest nimedest ei ole Ühendriikides kohal Martin Fourcade´i.

Ei tea laskesuusatamisele panustamisest mitte midagi? Siis loe meie juhendit siit!


Laskesuusatamine 10km sprint

Reede, 15. Veebruar, 2019
Algab: 20:15
Ülekanne: ETV2

Ennustusvihjed

A.Guigonnat top 6 (2.75 @ Coolbet)
S.Desthieux võidab L.Hoferit (2.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Meie esimene valik on, et Antonin Guigonnat jõuab esikuuikusse. Prantslased on viimastel etappidel näidanud väga head minekut. Desthieux ja Fillon Maillet´i kõrval on eriliselt silmapaistnud A.Guigonnati suurepärane vorm, mille on ta saavutanud just viimaste nädalate jooksul. Kui aasta alguses jäi ta parimatele sõidukiiruselt kindlalt alla, siis praeguseks on olukord palju parem. Hea laskmise korral on ta kindlasti esikuuikus. Arvestades, et Salt Lake City lasketiir on üsna kerge, siis tasub prantslase peale loota.

Teiseks valikuks, et Simon Desthieux alistab Lukas Hoferi. Nagu mainitud, siis prantslased on kõik väga heas vormis ja siiamaani on ka nende määrdemeeskond teinud eeskujulikku tööd, erinevalt Itaalastest, kes eilsel naistevõistlusel suusaga väga ei õnnestunud. Mõlemad mehed on suusarajal kiiremapoolsed, kuid viimasel ajal on paremat kiirust näidanud prantslane. Laskmisega on samuti paremad lood just Simon Desthieuxil ja meie arust on ta siin paaris kindel favoriit.

Meie valikud:

  • Antonin Guigonnat top 6 (2.75 @ Coolbet)
  • Simon Desthieux võidab Lukas Hoferit (2.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds