Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume Euroopa Liiga mängudele. Mitmed korrad oleme komboga ülinapilt eksinud, seekord loodame täielikult õnnestuda. Loe edasi ning leiad ühe 13.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 260€.


BATE vs. Arsenal (19:55)

Valgevene jalgpalli valitsejale Borissovi BATE-le loosiõnn ei naeratanud ning play-offi esimeseks vastaseks on Inglise kõrgliiga klubi Arsenal. Samad võistkonnad läksid ka kaks aastat tagasi Euroopa Liiga alagrupifaasis vastamisi. Tol korral oli Arsenali paremus mäekõrgune ning võõrsil alistati Valgevene klubi 4:2, kodus 6:0. Milline võiks jõudude vahekord olla nüüd?

Mitte kindlasti nii suur, kuid siiski tundub Arsenali võit olema vaid vormistamise küsimus. Alagrupimängudes suutis teine Inglise klubi Chelsea keskmise koosseisuga alistada mõlemas mängus üsna kindlalt Valgevene meistri. Peale seda on lahkunud BATE klubist nende üks parimaid väravalööjaid. Arsenal tahab juba esimeses mängus asja ära otsustada ning läheb mängule päris tugeva koosseisuga.

Meie valik: Arsenal AH-1.5 (2.1 @ Coolbet)


Lazio vs. Sevilla (19:55)

Inglise klubide kõrval üks suuremaid pretendente karikale, Sevilla, sõidab külla Laziole. Itaalia klubi näol on tegemist hea kodumeeskonnaga. Seda on tõestatud nii Serie A-s kui ka Euroopa Liiga alagrupikohtumistes. Sevilla seevastu on näidanud võõrsil mängudes üsna kohutavat vormi.

Selline kooslus võiks tähendada väravatevaeset mängu. Kuna tegemist on ikkagist kahemängulise seeria esimese kohtumisega, siis ollakse esimeses mängus väga ettevaatlikud. Lazio jaoks on võidust tähtsam see, et Sevilla suudetakse hoida nulli peal. Kõige tõenäolisem mängu resultaat võiks olla 1:0 Lazio võit või 1:1 viik.

Meie valik: Alla 2.5 värava (1.78 @ Coolbet)


Malmö vs. Chelsea (22:00)

Kunagine Zlatani koduklubi Malmö seisab raske ülesande ees. Kuueteist parima meeskonna hulka saamiseks peavad nad kahe mängu kokkuvõttes alistama Chelsea. Alagrupist murdis Rootsi klubi edasi tänu kaitsele, kui vastastel lasti keskmiselt mängu kohta lüüa üks värav. Londoni klubi tuleb mängule kohutava 0:6 kaotuse pealt, mis teeniti Manchester City vastu. Peale sellist mängu tulla Euroopa Liiga play-offi mängima külmas Rootsis on väga raske.

Arvame, et Rootsi klubi suudab koduväljaku toel vähemalt esimese poolaja vastu pidada ning püsib vähemalt pausini kenasti mängus. Seda enam, et suure tõenäosusega esimeses kohtumises ei näe me Chelsea parimat koosseisu. Kõikide liigade peale ei ole Chelsea suutnud viimases neljas võõrsil mängus teha skoori.

Meie valik: Esimene poolaeg alla 1.5 värava (1.55 @ Coolbet)


Celtic vs. Valencia (22:00)

Viimaseks kohtumiseks ning kõige suuremaks väärtuse andjaks – samas ka riski kandjaks, valisime antud matši. Šotimaa klubi Celticit juhendab endine Liverpooli loots Brendan Rodgers. Enne mängu Valenciaga seisab ta raske ülesande ees. Nimelt on tema juhendatavast klubist saanud tõeline laatsaret. Lausa üheteistkümne mängija osalemine on küsimärgi all. Kindlasti kõik nendest kohtumist vahele ei jäta, kuid teatud mõju see avaldab.

Valencia tuleb mängule hea seeria pealt. Viis mängu järjest pole tugevas Hispaania kõrgliigas kaotusekibedust tunda saadud ning hiljuti tehti tugev 2:2 viik Barcelonaga. Euroopa Liigasse langeti peale Meistrite Liiga alagrupimänge. Tugevaid mänge näidati nii Juventuse kui ka Manchester Unitedi vastu.

Hispaania klubi mänguline tase on niivõrd palju kõrgem, et nad peaksid suutma ka hoolimata Celticu koduväljakueelisest vastase üle mängima.

Meie valik: Valencia võit (2.3 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds