Jälgi meid

Ennustusvihjed

Napoli vs. AS Roma ennustusvihjed

Itaalia kõrgliigas võtab liidermeeskond Napoli koduväljakul vastu Jose Mourinho ja AS Roma. Kumb meeskond “Päikese Derbi” võidab või lepitakse viiki?


Napoli vs. AS Roma

Pühapäev, 29. jaanuar 2023
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

Napoli üle 1.5 värava (1.89 @ Coolbet)

Rohkem nurgalööke teisel poolajal (2.00 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Napoli on sel hooajal koduväljakul lasknud endale 9 vooruga lüüa 7 väravat.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Napoli 1:0.
  • Roma osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud vaid 2.2 väravat mängu kohta.

Napoli on üsna kindlalt Itaalia kõrgliigat juhtimas. Lähimat konkurenti edestatakse 12 punktiga. Viimastes voorudes pole ka koperdatud ning kindlalt võidud ära võetud.

Roma on tabelis viies meeskond, kuid teisest positsioonist lahutab vaid üks punkti. Viimase viie vooru lõikes ollaksegi terve liiga peale paremuselt teine meeskond.

Viimaste aastate omavahelised kohtumised on lõppenud viigiga või Napoli võiduga. AS Roma võitis vastasseisu viimati 2019. aastal.

Kahtlemata on kohtumise favoriit Napoli. Kui Romale midagi ennustada, siis hea õnne korral võivad kuidagi viigi välja pigistada. Võitu oleks neile liiga julge ennustada.

Napoli on tänavu Itaalia liigas lihtsalt teistest taseme võrra parem meeskond ning pole näiteks koduväljakul ühtegi kohtumist kaotanud. Terve hooaja peale on kaotatud vaid üks kohtumine.

Esimene panus – Napoli üle 1.5 värava. Võib-olla anname isegi Napolile liiga palju krediiti, kuid tõesti on sel hooajal näidatud väga head jalgpalli. Väravate löömisega probleeme ei ole ning ülekaalukalt ollakse kõige resultatiivsem meeskond liigas. Roma võib küll taktikaliselt olla üsna tugev kaitsemeeskond, kuid ei tahaks uskuda, et suudetakse Napoli ründemäng lukku panna.

Teine panus – rohkem nurgalööke teisel poolajal. Tahaks arvata, et esimene poolaeg on pigem natukene kinnisem ja teisel poolajal näeme juba lahtisemat jalgpalli. Seega ennustaks just teiseks poolajaks rohkem nurgalööke. Tõenäoliselt on siis juba ka mänguseis selline, et üks meeskond peab rohkem riske võtma ja mängu avama.

Meie valikud:

  • Napoli üle 1.5 värava (1.89 @ Coolbet)
  • Rohkem nurgalööke teisel poolajal (2.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds