Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Monte Carlo ralli ennustusvihjed

Põnev WRC ralli hooaeg on algamas ning avapauk kõlab traditsiooniliselt Monte Carlos. Mägine ja kurviderohke asfaldietapp, mis pakub väga erinevaid ilmastikuolusid ja kõikidele sõitjatele peavalu parima auto seadistuste leidmiseks. Ralli, kus kogemused mängivad suurt rolli.

Huumoriga võib öelda, et kiireima ajaga jõuab finišisse see auto, mille roolis on prantslane. Viimased kaheksa aastat on just nii läinud:viiel korral on triumfeerinud Sebastien Ogier, enne seda Sebastien Loeb kahel korral ning korra Bryan Bouffier. Kuna ralli toimub enamjaolt Prantsumaal, siis on selline asjade käik ka loogiline – need mehed tunnevad sellistes oludes ennast kõige mugavamalt.


WRC ralli Monte Carlo etapp.
Neljapäev-pühapäev, 24-27 Jaanuar, 2019
Algab: 20:38
Ülekanne: Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Prantslane võidab ralli 2.4 @ Coolbet
S. Ogier võidab Ott Tänakut 1.97 @ Coolbet
S. Ogier võidab kogu ralli 3.55 @ Coolbet
PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Sebastien Loeb ja Sebastien Ogier on kahe peale võitnud Monte Carlo ralli 13-l korral.
  • Hetkel tegutsevatest tehasetiimidest on läbi ajaloo Monte Carlos olnud edukaim Citroen.
  • Ott Tänak on kahel viimasel aastal lõpetanud hooaja avaralli poodiumil.

Mõlemad prantslased sõidavad sel hooajal enda jaoks uue autoga, kuid see ei vähenda esimesel etapil nende võiduvõimalusi. Nendel meestel on tohutult kogemusi ning Ogier on tulnud ka järjestikel aastatel erinevate autodega ralli võitjaks. Lisaks on Sebastien Ogieri katkestamise protsent praegustest rallisõitjatest kõige madalam.

Nende kahe mehe suurimaks konkurendiks võiks olla Ott Tänak, kuid ralli võitjaks teda siiski ei ennustaks. Tänaku suurim eesmärk on tulla üldkokkuvõttes maailmameistriks. Viimased kaks lootustandvat aastat on lõpetatud kolmanda kohaga ning tänavuse hooaja õnnestumine on ülimalt tähtis. Ott on kogenum ja küpsem sõitja, kui kunagi varem.

Eesti ralliäss on ka ise välja öelnud, et avaetapi võit ei ole eesmärk omaette. Tähtis on tuua korralikud punktid ja mitte liialt riskeerida. Hooaeg on pikk, kuid nagu nägime eelmine hooaeg, siis iga kaotatud punkt võib hiljem väga valusalt kätte maksta. Tõenäoliselt sõidab Ott kindla peale ja toob vähemalt kolmanda koha punktid ära.

Kokkuvõttes usume, et avaetapp vähemalt võitja suhtes erilist üllatust ei too. Parimat minekut näitavad Sebastienid, kuid ka Ott Tänak alustab hooaega positiivselt.

Meie valikud:

  • Prantslane võidab Monte Carlo ralli (2.4 @ Coolbet)
  • Sebastian Ogier võidab Ott Tänakut (1.97 @ Coolbet)
  • Sebastien Ogier võidab kogu ralli (3.55 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds