Jälgi meid

Ennustusvihjed

Valencia vs. Espanyol ennustusvihjed

Et Premier League ennast üksikuna ei tunneks, siis tuleb vana-aasta viimasel nädalal tippliigadest korraks veel välja ka La Liga. Valencia ja Espanyol löövad lahti 19. vooru. Esimene on juba pikemat aega olnud väga heas hoos. Kas reedel jätkatakse samamoodi?


Valencia vs. Espanyol

Reede 31. Detsember 2021
Algab: 17.15
Ülekanne: Setanta Sports

Mõlemad löövad värava (1,98 @ Coolbet)

Valencia võit (1,87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase üheksa omavahelise kohtumise peale on Valencia saanud seitse võitu, Espanyol ühe.
  • Valencia on liigas seitse vooru järjest kaotuseta püsinud.
  • Espanyol on 2021. aastal saanud ainult ühe võõrsilvõidu ja see oli esimeses mängus.

Valencia viimane kaotus jääb oktoobrisse ja kena seitsmemängulise kaotusteta seeria käigus on teenitud 15 punkti. See on viinud meeskonna liigatabelis 8. kohale. Vahed on väikesed ja see tähendab, et Valencial on 2022. aastal hea võimalus end Meistrite liigasse tagasi mängida.

Meeskond on endale tänavu saanud väga hea duo Goncalo Guedesi ja Carlos Soleri näol. Nemad olid kõige keskmes, kui viimases mängus saadi magus derbivõit Levante üle ja kahe peale on nad osalised olnud 19 värava sünni juures.

Guedesi ja Soleri juhtimisel on Valencia rünnak läinud väga teravaks ja see annab meeskonnale kindlasti usku, et igas vastasseisus on omad võimalused olemas. Ja igast seisust on võimalik välja tulla, nagu juhtus Levante vastu.

Espanyol lammutas ka hiljuti Levante vastu, aga meeskonnal on stabiilsus puudunud ja see pole lasknud viimasel ajal eriti tihti võidurõõmu tunda.

Raul de Tomas oli hooaja alguses hiilgavas hoos, aga tal on väravad kokku kuivanud ja koos sellega on vähikäiku teinud kogu meeskonna mänguvorm. Seejuures ei ole kodust eemal sisuliselt terve aasta mingisugust vormi olnudki.

Kõik algas kenasti, kui kalendriaasta esimeses võõrsilmatšis oldi üle Villarrealist, aga sealt edasi on tulnud viis viiki ja lausa 13 kaotust. Kas nüüd lõpetatakse asjadega nii nagu alustati?

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. Valencia paugutab tublilt, aga näib, et rünnaku nimel on kaitse ohverdatud, kuna viimase 15 liigakohtumise peale on ainult kolm korda nulli hoitud. Espanyolil ei ole viimasel ajal rünnakud kõige paremini edenenud, kuid hapra kaitseliiniga kohtumine võiks seda muuta.

Teine panus – Valencia võit. Imet ei sünni ja Espanyol ei suuda siiski võõrsil aastat lõpetada nii nagu alustati. Mestalla staadionil on alati raske käia ja Barcelona ning Real Madrid on ainsad külalissatsid, kes seal 2021. aastal võitnud.

Meie valikud:

  • Mõlemad löövad värava (1,98 @ Coolbet)
  • Valencia võit (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 99€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds