VIDEO | Espanyol andis hullus mängus Levantele La Liga kõigi aegade pikima võiduta seeria

La Ligas sündis laupäeval uus rekord, kui Levantele läks kirja juba 25. järjestikune võiduta mäng. Valencia sats jäi väravatesajus 3:4 alla Espanyolile.

Viimati 10. aprillil võidutsenud Levante tuli tublilt varajasest kaotusseisust välja, aga võiduks jäi mängimata mitu eduseisu.

Jorge de Frutose ja Soni väravad aitasid meeskonna poolajaks juhtima pärast seda, kui Sergi Darder oli juba 6. minutil skoori avanud.

Raul de Tomas tiris Espanyoli kohe teise poolaja alguses viigisadamasse, aga 57. minutil viis Levante kapten Jose Luis Morales uuesti külalised juhtima.

Lõpuks rikkus Levante peo ära Javi Puado, kes esmalt 60 minutil viigistas ja seejärel 76. minutil Espanyolile võidu tõi.

Levante rekordiline seeria koosneb 11-st viigist ja 14-st kaotusest. Meeskond on selle käigus löönud igati viisakad 25 väravat, aga ise ise on välja võetud 41 palli ja sellise kaitsega on raske kuhugi purjetada.

Mullu jäi Levante veel tänu heale hooaja esimesele poolele liigasse mugavalt püsima, kuid tänavu ollakse selleni jõudmisega suurtes raskustes. 17 mänguga on kogutud ainult kaheksa punkti ja 17. koht jääb seitsme silma kaugusele.

La Liga võiduta seeria rekordit hoidis varasemalt alates 1998. aastast Sporting Gijon.