Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leicester City vs. Liverpool ennustusvihjed

Alles eelmisel nädalal omavahel kohtunud Leicester City ja Liverpool lähevad teisipäeval uuesti kokku. Manchester City edu Premier League’i tabeli tipus on Punaste ees läinud kuuepunktiliseks ja seda on vaja hakata tagasi tegema. Kas see õnnestub Liverpoolil?


Leicester vs. Liverpool

Teisipäev 28. Detsember 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

Poolaeg/Täisaeg Liverpool/Liverpool (2,12 @ Coolbet)

D. Jota lööb värava (2,16 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Leicester proovib sel sajandil esimest korda alistada Liverpooli järjestikustes liigakohtumistes.
  • Rebased üritavad kodus jõuda esimese kolmemängulise võiduseeriani pärast aastat 2019.
  • Liverpool on 28 järjestikuses võõrsilkohtumises värava löönud, mis on Inglismaa kõrgliigas viimase 61 aasta parim näitaja.

Meeskonnad heitlesid eelmisel kolmapäeval Anfieldil liigakarikasarjas ja Leicester pidi pärast 3:3 viiki leppima valusa penaltitest tulnud kaotusega.

Brendan Rodgersi meeskonnal õnnestus kohtumises hoida 3:1 edu, aga see anti mängu lõpus ära. Viigivärava lõi Takumi Minamino alles viiendal lisaminutil.

Tegu oli sümpaatse esitusega vigastuste poolt räsitud Leicesteri meeskonna poolt, aga tegu oli ka esitusega, mis tehti suures osas Liverpooli varumeeste vastu.

Liverpoolil jäi 26. detsembri kohtumine ära ja see tähendab, et nad on terve nädala puhata saanud ning sel korral lendavad kõik põhimehed peale. Mänguvalmis peaks uuesti olema ka vahepeal positiivse koroonaproovi andnud Virgil van Dijk.

Leicesteril ei ole vigastustekriis niipea lahenemas, aga vähemalt peaks väljakul tagasi olema Jamie Vardy. Ta sai eelmisel nädalal Liverpool vastu viga ja jäi teisel jõulupühal Manchester City vastu peetud kohtumiseks vahetuspingile.

Vardy lõi nädal tagasi Liverpoolile kaks tükki ja tema kohalolu teeb Leicesteri väga ohtlikuks meeskonnaks, aga kui Rodgers ei suuda oma satsi kaitsemängu parandada, siis on vähe lootust sellest hooajast midagi saada. 17 kohtumisega on endale lastud lüüa juba 33 väravat ja ainult kolmel konkurendil on kaitses täbaramad lood olnud.

Esimene panus – Poolaeg/Täisaeg Liverpool/Liverpool. Man City on värskelt pannud Leicesterile neli avapoolaja väravat ja Rodgersi meestel on hirmraske hetkel tagalat turvata, kuna mitmed võtmefiguurid on audis. Liverpooli värskel ründearmeel on siin hea võimalus hakata kohe varakult kõmmutama.

Teine panus – D. Jota lööb värava. Mohamed Salah on tänavu saanud tohutult tähelepanu ja see on Diogo Jota suurepärase hooaja täiesti varju jätnud. Ta on kümne väravaga juba teinud oma uue Premier League’i rekordi ja viimase seitsme kohtumisega on portugallane löönud kuus tükki.

Meie valikud:

  • Poolaeg/Täisaeg Liverpool/Liverpool (2,12 @ Coolbet)
  • D. Jota lööb värava (2,16 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds