Jälgi meid

Ennustusvihjed

Aston Villa vs. Chelsea ennustusvihjed

Aston Villa juures hea alguse teinud Steven Gerrard loodab seda teisel jõulupühal jätkata Chelsea vastu. Sinised on viimasel ajal olnud liimist lahti, aga kas Birminghamis leitakse võidurada uuesti üles? 


Aston Villa vs. Chelsea

Pühapäev 26. Detsember 2021
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Aston Villa võit või viik (2,22 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (2,01 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased üheksa omavahelist vastasseisu on liigas toonud ainult ühe Aston Villa võidu.
  • Villa on teisel jõulupühal võitnud kolm järjestikust kohtumist.
  • Chelsea võib kaotada kolmanda järjestikuse teise jõulupüha kohtumise esimest korda pärast aastat 1914.

Gerrard on Villale kuue vooruga toonud 12 punkti ja seda on juba kahe jagu rohkem, kui suutis tema eelkäija Dean Smith tänavuse hooaja esimese 11 vooruga.

Endine Liverpooli kapten on suutnud kõvasti parandada meeskonna kaitsemängu ja seda niimoodi, et rünnakut ei ole ohverdatud.

Kaks kaotust on ka Gerrardil juba kirjas, aga need olid Manchester City ja Liverpooli vastu ning tulid minimaalse vahega, seega ei saa nende tulemuse üle üldse nuriseda. Ühtlasi peaks see tähendama seda, et Suure Kolmiku viimane liige Chelsea saab ka nende vastu paraja katsumuse.

Sinised on valdava osa hooajast liikunud väga kindlalt, aga nüüd on vahe esikohal oleva Cityga järsku kuus punkti, kuna meeskond on võitnud ainult ühe oma viimasest neljast liigamängust.

Mason Mount on olnud superhoos, kogudes viimase viie kohtumisega neli väravat ja kaks väravasöötu, aga kõigil teistel mängijatel oleks nagu mingisugune talveväsimus peal.

Chelsea alustab uut aastat kohe järjestikuste mängudega oma tiitlikonkurentide vastu. Nendega on hea praegust vahet tagasi teha, aga enne seda ei tohi lasta seda suuremaks.

Esimene panus – Aston Villa võit või viik. Chelsea on viimasel ajal olnud väga ebaveenev ja Gerrardi Villa samal ajal vägagi veenev. Kahes varasemas kanges vastasseisus näidati head sisu ja eks kolm ole ikka kohtuseadus. Meeskonnal on võrreldes Chelseaga praegu ka palju parem koroonaseis.

Teine panus – Mõlemad löövad värava. Vahepeal tundus olevat Chelsea’ile värava löömine sama võimatu kui elevandi surumine läbi nõelasilma, aga see panus on nüüd võitnud kuuel puhul nende viimase kaheksa mängu peale. Villal on asjalood seoses sellega Gerrardi all olnud 50/50. Samas pole meeskond tänavu koduplatsil kordagi nulli peale jäänud. Chelsea’il jäi viimases mängus Wolvesi vastu värav löömata, aga Thomas Tucheli ajal ei ole ühtegi korda järjestikustes mängudes paukpadrunitega käidud.

Meie valikud:

  • Aston Villa võit või viik (2,22 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (2,01 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 111€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds