Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs. Chelsea ennustusvihjed

Kolmapäeva õhtul selgub tänavune esimene Inglismaa liigakarika finalist, kui Tottenham Hotspur kodus Chelsea vastu võtab. Sinised on endale sisse mänginud 2:0 edu. Kas sellest piisab, et Wembleyle jõuda?


Tottenham vs. Chelsea

Kolmapäev 12. Jaanuar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: viaplay.ee

R. Lukaku lööb värava (2,85 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tottenham on selles vastasseisus üheksa mängu ilma normaalaja võiduta.
  • Antonio Conte ei ole kodus veel Spursiga kaotanud (seitse võitu, üks viik).
  • Chelsea on kümme mängu järjest kaotuseta püsinud.

Meeskonnad kohtusid eelmisel nädalal Stamford Bridge’il olukorras, kus Chelsea oli Premier League’is viie vooru peale neljanda viigi välja mänginud ning Romelu Lukakuga ümber valitses segadus, aga suhted belglasega lapiti ära ja siis oli nagu kogu meeskond sellest erutunud. Tehti üks oma hooaja parimatest esitustest, ehkki võidutulemuseks jäi ainult 2:0.

Harry Kane teatas pärast kohtumist, et 0:2 pealt annab mängida veel küll, aga Antonio Conte oli paras masenduse külvaja ning ilmselgelt on Spursil nüüd edasipääsuks vaja korda saata üks imede ime.

Chelsea’ile on viimasel ajal viigid hirmsasti meeldinud, aga samal ajal on kaotusi kogu hooaja peale ainult kolm. Thomas Tucheli meeste alistamine on keeruline ja viimases liigamatšis ei suutnud seda isegi Liverpool 2:0 edu pealt.

Kohtumine Punastega jäi mõneks ajaks viimaseks Chelsea esikindale Edouard Mendyle, kes on sõitnud Aafrika Rahvuste karikale. Kepa Arrizabalaga postide vahel nägemine võib mõnel Chelsea toetajal südamerütmi sassi ajada juba enne avavilet, aga maailma kalleim väravavaht on tegelikult tänavu hästi esinenud.

Tottenham on suurklubidest ainus, kes pole Aafrika meistrivõistlustele pidanud loovutama mitte ühtegi mängijat, kuid Contel on vigastuse tõttu siiski ülioluline puuduja Son Heung-min. Rünnak jääb nüüd suuresti Kane’i turjale. Ta ei ole seda varasemates mängudes Chelsea vastu just hästi vedanud, kui karjääri peale on 18 kohtumisega temalt tulnud vaid kuus väravat.

Esimene panus – R. Lukaku lööb värava. Torm veeklaasis on vaibunud ja belglane koksas nädalavahetusel ära ka esimese selle järgse värava, kui 5. liiga Chesterfieldist käidi üle 5:1. Vastane ei olnud just tammepuust tehtud, aga Lukaku on nüüd oma viimasest neljast mängust kolmes värava ära löönud ja kolmapäeval peaks samuti võimalusi tulema, sest Spurs peab comebacki üritama ja ennast avama.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Eelmise nädala kohtumine Bridge’il tõi Chelsea’ile ühe viimaste aegade harva nullimängu. Isegi viienda liiga mehed suutsid neile ära lüüa. Tottenham on koos Contega seni igas koduses kohtumises saanud mitu väravat ja endale on ka lastud üsna hoogsalt.

Meie valikud:

  • R. Lukaku lööb värava (2,85 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 142€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds