Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Real Madrid ennustusvihjed

Kolmapäeval jõuab kätte tänavuse teise El Clasico aeg, kui Barcelona ja Real Madrid Hispaania superkarika raames kokku lähevad. Realil on võimalik võita juba viies järjestikune El Clasico. Kas see ka õnnestub?


Barcelona vs. Real Madrid

Kolmapäev 12. Jaanuar 2022
Algab: 20.55
Ülekanne: TV3 Sport

Reali võit (2,08 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (2,30 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kuue El Clasico jooksul on Reali nelja võidu kõrval Barca saanud ainult ühe.
  • Barcelonal on õnnestunud kuus mängu järjest kaotust vältida.
  • Real on tänavu kõikide sarjade peale saanud 21 võitu, neli viiki ja kolm kaotust.

Hispaanias mängitakse superkarikat välja alates hooajast 2019/20 nelja meeskonna vahelise turniiriga, kus osalevad eelmise hooaja liiga kaks parimat ja karikavõistluste finalistid.

Turniir müüdi maha saudidele ja Saudi Araabias mängitakse nüüd teist korda pärast seda, kui koroona tõttu eelmisel hooajal sinna reisima ei hakatud.

Mullune turniir lõppes üllatuspommiga, kui Athletic Bilbao ampsas järjepanu ära nii Reali kui Barca. Finaalis oldi katalaanidest paremad lisaaja järel 3:2.

Barcelona on superkarika ajaloo edukaim klubi 13 võiduga ja Real tuleb nende järel 11 triumfiga.

Praegusel Barcal on aga võidule konkureerimine kõvasti keerulisem kui eelnevatel aegadel. Enamus jalgpallisõpradest ei tunne äragi pooli nägusid, kes hetkel platsil lippavad ja isegi kolmanda liiga satsist jagu saamisega on probleeme olnud.

Xavi on suutnud enne superkarikat meeskonnale kuuemängulise kaotusteta seeria ehitada, aga seal sees on lausa kolm viiki.

Realil on ka väikesed probleemid olnud viimastes mängudes, kuid laupäeval saadi vanker uuesti liikuma. 28 mängu peale on meeskond tänavu võiduta jäänud ainult seitse korda ja kaugelt maalt tühjade kätega koju tagasi tulemine oleks kindlasti suur pettumus.

Esimene panus – Reali võit. Valgetel on kvaliteeti palju rohkem ja see peaks lõpuks peale jääma. Barca kergelt ei anna midagi, aga meeskonnal on nii tulemused kui mängupilt väga kahvatu ja neil lihtsalt ei tundu praegu olevat võimekust alistada tippsatse.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Barcal on Xaviga 1:0 ja 1:1 skoorid olnud väga tavalised. Reali rünnak võib plahvatada iga hetk, aga tegu on meeskonnaga, kellel ka kaitses hästi püsinud läbi hooaja ja Thibaut Courtois’ nullimängu rikkumine saab Barcelonal keeruline olema.

Meie valikud:

  • Reali võit (2,08 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (2,30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 104€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds