Liverpool vs. Arsenal ennustusvihjed

Nädal pärast liigakarika poolfinaali esimese kohtumise edasilükkumist üritavad Liverpool ja Arsenal neljapäeval uuesti asjaga hakkama saada. Kas Kahurimehed suudavad Punastele anda hooaja esimese koduse kaotuse?

Liverpool vs. Arsenal

Neljapäev 13. Jaanuar 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: viaplay.ee

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,35 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (2,18 @ Coolbet)

• Anfieldil kaotas Liverpool normaalajaga viimati Arsenalile 10 aastat tagasi.
  • Liverpool on kodus 20 mängu järjest kaotuseta olnud.
  • Arsenal on sel hooajal võõrsilt saanud viis võitu, ühe viigi ja kuus kaotust.

Meeskonnad on tänavu korra juba Anfieldil kohtunud ja Liverpool pani 4:0 võiduga jõuvahekorrad kindlalt paika. Ent seekord peab Jürgen Klopp lootma hoopis teistsuguse koosseisu peale. Mohamed Salah, Sadio Mane ja Naby Keita on kõik sõitnud Aafrika Rahvuste karikale ja võtmemängijatest on eemalejäämise kahtlusega veel Alisson ja Trent Alexander-Arnold, kes mõlemad kosumas koroonaviirusest.

Arsenalil on ainus oluline Aafrika turniiri tõttu puuduja Thomas Partey. Küll aga on samal ajal vigastustega võitlemas Emile Smith Rowe, Granit Xhaka ja Takehiro Tomiyasu. Nädal tagasi oli Londoni klubil koosseisu poolest selge eelis, kuid nüüd ei saa seda enam nii kindlalt väita.

Samuti on mängulise poole pealt seisud muutunud. Mikel Arteta meeskond oli eelmisel nädalal heal laineharjal, aga nüüd sõidetakse Anfieldile pärast piinlikku lüüasaamist FA karikasarjas.

Nii on see ikka Arsenalil käinud viimastel aastatel – üks samm edasi ja kaks sammu tagasi ning siis jälle vastupidi.

Liverpool on vahepealsel ajal noppinud kerge 4:1 võidu 3. liiga Shrewsbury Towni üle mängus, kus Klopp lasi suures osas oma noorukitel möllata.

Suur Kolmik on küll kodumeeskonnal edurivist puudu, aga Arsenalile saab ikkagi kallale ässitada Diogo Jota ja Roberto Firmino ning need pole üldse halvad variandid.

Esimene panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Arteta tahab oma hoolealustelt suurt mängu parandamist võrreldes nädalavahetusega, aga kohe alguses ei saa kindlasti Anfieldil rünnakule tormata. Liverpoolil on poolaja viigid olnud viimasel ajal üsnagi populaarsed ja teoorias peaks tähtsate mängijate puudumine selle tõenäosust veelgi tõstma.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Kui meeskonnad peaksid esimesel poolajal riske vältima, siis võiks sama kehtida ka teise poolaja kohta, kuna tegu on poolfinaali avamänguga ja kumbki ei taha end enne korduskohtumist halba seisu pannu. Ühtlasi on Arsenal üldse ainult kaks väravat saanud Liverpooli vastu viimase viie kohtumise jooksul.

• Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,35 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (2,18 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 117€!