Jälgi meid

Jalgpall

Tottenham sai reaalsuse laksu. Antonio Conte pärast Chelsea’ile kaotatud mängu: nad olid meist palju paremad

Chelsea tegi Inglismaa liigakarikasarja poolfinaali avamängus Tottenhamiga 2:0 sotid selgeks ja Spursi boss Antonio Conte andis pärast mängu mõista, et teda ootab ees väga suur töö.

Sinised mängisid endale võidu välja, kui Kai Havertz 5. minutil skoori avas ja Ben Davies 34. minutil omavärava lõi. Võit võinuks olla veelgi suurem, kuna mängu domineeriti täielikult. Pealelöökide arvestuses jäädi lõpuks peale 19:5.

“See oli keeruline kohtumine, kohe algusest peale, Chelsea näitas, et nad on meist palju paremad,” rääkis Conte pärast mängu Sky Sportsile.

“Esimesel poolajal olime kohe algusest peale suurtes raskustes, aga teame, et räägime ka ühest parimast meeskonnast Euroopas, terves maailmas – nad võitsid eelmisel hooajal Meistrite liiga. Kui kahte meeskonda võrrelda, siis need on võrreldamatud.”

“Me räägime meeskonnast, mis on valmis võitma. Täna nägime erinevust kahe satsi vahel.”

Conte ei usu, et tal on võimalik Tottenham kiirelt tippkonkurentsi viia, isegi kui jaanuaris saab ridu täiendada.

“Kui me arvame, et jaanuarikuise üleminekuteaknaga lahendame probleemi, siis valetaksin teile, ma ei räägiks tõtt,” sõnas itaallane ajakirjanikele. “Palju tööd on veel vaja teha.”

“Ma ei näe, et üleminekuteaken meie probleemid lahendaks. Meie probleemi lahenduseks on nüüd kõvasti töötamine ja meeskonna parandamine mitmes aspektis.”

Kolmapäevane kohtumine oli Conte jaoks Tottenhami juures 12. mäng. Sellega tuli seitsme võidu kõrvale teine kaotus.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds