Jälgi meid

Ennustusvihjed

Napoli vs. AS Roma ennustusvihjed

Serie A 33. vooru lõppu on jäetud mõnus maiuspala, kui tiitlijahil olev Napoli võõrustab Meistrite liigasse pääsemist ihkavat AS Romat. Kumb kahest väga kvaliteetsest meeskonnast võitu tähistada saab?


Napoli vs. Roma

Esmaspäev 18. Aprill 2022
Algab: 20.00
Ülekanne: setantasports.com

Roma võit või viik (1,94 @ Coolbet)

Napoli pallivaldamine üle 55,5% (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased seitse omavahelist mängu on ainult korra lõppenud Roma võiduga.
  • Napoli on koduplatsil saanud üheksa võitu, kaks viiki ja viis kaotust.
  • Roma on 11 vooru järjest kaotuseta püsinud.

Napoli esikoha ründamine on viimasel aja käinud mitme tagasilöögiga. Omavahelises mängus jäädi alla tabeliliidrile AC Milanile ja sellele voorule tullakse samuti kaotuse pealt vastu, kui kodus Fiorentina 3:2 paremust tunnistati.

Kapteni Lorenzo Insigne lahkumishooaeg algas väga kenasti, aga meeskond on nüüd päris ebastabiilset mängu näidanud juba tükk aega ja tiitlite võitmisega on ikkagi nii, et nendeni jõuavad kõige stabiilsemad meeskonnad.

Roma on alates jaanuarist väga hea stabiilsuse üles leidnud, kuigi suurima tordi juurde meeskonda siiski ei lasta, kuna hooaja esimene ots jäi tagasihoidlikuks. Naljaga pooleks võib küll öelda, et ka siis oli teatud stabiilsus ikkagi olemas – kodus mängiti stabiilselt hästi, võõrsil kehvasti.

Tänaseks on Roma oma reisimured unustanud ja kui hooaja esimesest kümnest välismängust kuus kaotati, siis Diego Maradona staadionile sõidetakse võõrsil kokku pandud viiemängulise kaotusteta seeriaga. Roomlased on alates eelmise kümnendi algusest võõrsil Napolist jagu saanud vaid kolm korda ehk siin pannakse nende vorm hästi proovile.

Alles olid Jose Mourinho ümber küsimärgid, aga ta on tänaseks Itaalia pealinnas oma projekti kenasti käima saanud. Romal on võimalus hooaja lõpus mängida Meistrite liiga kohale ja täitsa head võimalused on võita ka eurokarikas. Euroopa konverentsiliigas minnakse poolfinaalis vastamisi Leicester Cityga ning finaalis ootab paari Feyenoord-Marseille võitja.

Esimene panus – Roma võit või viik. Romal on seis praegu isegi selline, et kuue vooruga on tulnud viis võitu. Mourinho on asjad tõesti suurepäraselt jooksma saanud ja arvestades Napoli konarlikku mänguvormi, siis peaksid külalistel selles kohtumises olema väga head võimalused kaotuse vältimiseks.

Teine panus – Napoli pallivaldamine üle 55,5%. Napoli on üks enim palli vallata soovivatest satsidest liigas ja kodumängudes on seda hoitud lausa 60,9% mängust, mis ongi liiga parim näitaja. Romal on imelikul kombel võõrsilmängude protsent (54,4) kodumängude (48) omast isegi suurem, aga usutavasti siin lepitakse täielikult kontrarünnakute peale mänguga.  Roomas peetud tänavune omavaheline kohtumine lõppes pallivaldamise osas isegi 62:38 Napoli ülekaaluga.

Meie valikud:

  • Roma võit või viik (1,94 @ Coolbet)
  • Napoli pallivaldamine üle 55,5% (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds