Jälgi meid

Ennustusvihjed

Sevilla vs. Real Madrid ennustusvihjed

La Liga nädalavahetus lõpetatakse põnevusmatšiga Andaluusia, kui tabeli kolmas Sevilla võtab kodus vastu liidermeeskonna Real Madridi? Sevilla ei ole veel ühtegi kodumängu kaotanud. Kas nii jääb ka pühapäeva järel?


Sevilla vs. Real Madrid

Pühapäev 17. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: setantasports.com

Viik (3,40 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,86 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real on suutnud selles vastasseisus kuus mängu järjest kaotust vältida.
  • Sevilla on viimase 11 vooruga välja mänginud tervelt seitse viiki.
  • Real on liiga parim võõrsilsats 11 võidu, kahe viigi ja kahe kaotusega.

Oma kena kodust seeriat hakkab Sevilla kaitsma meeskonna vastu, kes võõrsil olnud ülekaalukalt liiga parim. Kui Realil on kodust eemal tulnud 11 võitu, siis paremuselt järgmistel on neid kaheksa. Carlo Ancelottil lihtsalt jooksevad asjad sujuvalt paika, olgu see meeskonna mängupilt, mis ta on.

Real tegi nädala sees Meistrite liigas jälle ühe nigela partii, aga sarnaselt kaheksandikfinaalile suudeti vaatamata kehvale esitusele end siiski järgmisesse ringi edasi viia. Sel korral oli selleks küll vaja lisaaega ja see võib pühapäeval Ancelotti meeskonna kahjuks töötada.

Sevillal oli nädal täitsa vaba, kuna Euroopa liigas lõppesid meeskonnal mängud kaheksandikfinaaliga ära. West Ham suudeti avamängus 1:0 alistada, aga korduskohtumine kaotati ja lõpuks langeti lisaajaga.

Julen Lopetegui meeskond on üldises plaanis teinud täitsa viisaka hooaja, aga sellega ei saa üldse rahul olla, mis viimaste kuudega on toimunud. West Hami üle tulnud võit on meeskonna jaoks üks vaid viiest, mis alates veebruarist teenitud.

Hooaja alguses väga kindlat kaitsemängu näidanud meeskond ei suuda enam stabiilselt nulli hoida ja rünnakul pole piisavalt kvaliteeti. Selle tõttu on sattunud lausa ohtu meeskonna esineliku koht, ehkki aastavahetuse kandis võis mõlgutada isegi meistritiitli mõtteid.

Esimene panus – Viik. Sevillale meeldib hirmsasti viike välja treida ja Reali seis on selline, et ega otseselt ei saaks punktide poolitamisega rahulolematu olla. Barcelona ees on 12-punktiline edu ja isegi pühapäevase punktikaotuse korral on tiitlivõit endiselt ainult vormistamise küsimus.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Kuna Sevilla resultatiivsus on jäänud tagasihoidlikuks, siis on vähem kui kolme väravaga mängud kujunenud nende puhul selgeks trendiks. Praegu on käsil seeria, mil 14 liigamängu peale on ainult kolm kord nende kohtumistes väravaid tulnud rohkem kui kaks.

Meie valikud:

  • Viik (3,40 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,86 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 170€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds