Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Milan nullis Napoli ära ja tõusis Serie A liidriks

Serie A’s peeti pühapäeval üks hooaja olulisematest mängudest, kui tiitlit jahtivad Napoli ja AC Milan omavahel kokku läksid. Pingelise heitluse võitis Milano meeskond 1:0 Olivier Giroud väravast.

Mõlemal meeskonnal oli võimalus võidu korral liiga uueks liidriks minna ja pikema õlekõrre tõmbas Milan, kui Giroud teise poolaja alguses karistuslöögist tekkinud segaduse käigus Davide Calabria ebaõnnestunud ürituse väravasse suunas.

Milan näitas terve kohtumise vältel suurepärast kaitsetööd ja jättis kodumeeskonna lõpuks ainult kahe raamide vahele läinud löögi peale.

Tegu on Milani jaoks alates 2010. aastast alles teise võõrsilvõiduga Napoli üle. Mõlemad on võetud viimase kahe hooajaga ja viimati sai Rossoneri selles vastasseisus järjestikuste võõrsilvõitudega hakkama aastal 1981.

Stefano Pioli meeskond asus tabelit 60 punktiga juhtima, ent seis püsib tihedana – ühe mängu vähem peetud Milano Inter on 58 silma peal ja 2022. aastal esimese liigakaotuse saanud Napoli jääb omakorda Interist vaid ühe punktiga maha.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds