Jälgi meid

Jalgpall

Jose Mourinho töökoht ei ole vaatamata Roma 43 aasta halvimale hooaja algusele ohus

Jose Mourinho debüüthooaeg AS Roma juures ei ole läinud plaanipäraselt ja klubi on teinud mitme aastakümne peale oma halvima hooaja alguse, aga portugallane oma töökoha pärast siiski muretsema ei pea.

Väljaande Il Corriere dello Sport andmetel oli Mourinhol esmaspäeval kohtumine Roma direktoritega ja vaatamata praegusele olukorrale ei plaani kolmekordne Itaalia meister treenerivahetust.

Mourinho alustas Romas muljetavaldavalt, kui meeskond võitis tema juhtimisel kõik esimesed seitse kohtumist, aga hooaja edenedes on rõõmuhetked aina harvemaks jäänud.

Nädalavahetusel andis Roma Juventuse vastu ära 3:1 eduseisu ning Serie A-s 21 vooru peale tulnud üheksa kaotust on Roma 43 aasta halvim näitaja.

Võrreldes eelmise hooajaga, mil Paulo Fonseca veel meeskond tüüris, on Roma teeninud praeguses faasis kaheksa punkti vähem. Liigatabelis jäädakse 6. positsioonile ja Meistrite liiga kohad on üheksa silma kaugusel.

Enne järgmise vooru kohtumist Cagliariga on Roma kolm mängu järjest liigas võiduta jäänud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds