Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Aston Villa ennustusvihjed

Lahkhelisid täis Manchester United üritab järgmisena ühist keelt leida Inglismaa karikavõistluste 3. ringi kohtumises Aston Villa vastu. Birminghami klubi on sel hooajal korra juba Old Traffordil võidutsenud. Kas nüüd õnnestub see jälle?


Man Utd vs. Aston Villa

Esmaspäev 10. Jaanuar 2022
Algab: 21.55
Ülekanne: viaplay.ee

C. Ronaldo lööb värava (2,04 @ Coolbet)

Kokku üle 2,5 värava (1,88 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Unitedil katkes sügisel selles vastasseisus 18-mänguline kaotusteta seeria.
  • Ralf Rangnick on Unitedi peatreenerina saanud kolm võitu, kaks viiki ja ühe kaotuse.
  • Aston Villale on alates detsembrist tulnud kuue mängu peale neli kaotust.

Villa sai 25. septembril “Unistuste Teatrist” üle 12 aasta esimese võidu kätte, kui Kourtney Hause 88. minutil nurgalöögist ära koksas ja lisaminutitel Bruno Fernandes penaltipunktilt sama ei suutnud teha.

Tegu oli mänguga, kust United sai oma hooaja esimese kaotuse ja juba kuu aega hiljem oli neid kolm. Sealt edasi on veel ainult kolm neid juurde tulnud, aga kuus kaotust tähendab seda, et meeskonnal on tänavu lüüasaamisi juba sama palju kui eelmise hooajaga kokku.

Ralf Rangnick leiab end paraja korralageduse keskelt ja on kahtlane, kas ta suudab korra majja lüüa.

Villa jaoks oli tänavune omavaheline esimene kohtumine omapärane selle poolest, et vägevale tulemusele järgnesid järsku viis järjestikust kaotust ja Dean Smith oli väga kiirelt pukist kadunud.

Steven Gerrard alustas Birminghamis kahe võiduga, aga sealt edasi on kalender üsna raskeks läinud ja päris tipptiimide alistamiseks pole meeskonnal kvaliteeti jagunud. Lisaks anti uue aasta esimeses kohtumises valusalt mäng ära Brentfordile.

Philippe Coutinho näol on Villale nüüd kõvasti kvaliteeti juurde tulnud, aga Old Traffordil me teda veel ei näe, sest brasiillane pole isegi Inglismaale saanud veel sõita, kuna põeb koroonaviirust.

Esimene panus – C. Ronaldo lööb värava. Portugali äss on ka halbadel aegadel suutnud üsna stabiilselt skoorida ja ta on vana FA karika spetsialist. Omal ajal õnnestus tal seal 26 mänguga lüüa 15 väravat. Usutavasti ollakse pärast Wolvesi mängu häbi täis ja siin tullakse suure tuhhiga peale, mis peaks Ronaldole rohkelt võimalusi garanteerima.

Teine panus – Kokku üle 2,5 värava. Rangnickiga ei taha Unitedi mängud üle 2,5 värava minna, kuid Villa on küll viimasel ajal selliseid mitu tükki teinud, kui Gerrard on selgelt meeskonna filosoofiat ründavamaks muutnud kõrgel tegutsevate äärekaitsjatega.

Meie valikud:

  • C. Ronaldo lööb värava (2,04 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2,5 värava (1,88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds