Jälgi meid

Ennustusvihjed

AS Roma vs. Juventus ennustusvihjed

Neljapäeval AC Milaniga jagelenud ja kaotusega leppima pidanud AS Romat ootab nädalavahetusel juba uus suur mäng, mil koduplatsil Juventusega kohtutakse. Kas Jose Mourinho suudab meeskonna häid kodumängude tulemusi üleval hoida või jätkub Juventuse kaotusteta seeria?


Roma vs. Juventus

Pühapäev 9. Jaanuar 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: Setanta Sports

T. Abraham lööb värava (3,10 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,29 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases viies liigamängus on selles vastasseisus olnud kolm Juventuse võitu ja üks Roma võit.
  • Roma on tänavu kodus saanud kuus võitu, kaks viiki ja kaks kaotust.
  • Juve on kuus mängu jutti kaotuseta püsinud.

Roomlased olid arvatavasti enne San Sirole sõitmist juba kaotusega leppinud, kuna Mourinhol ei taha kuidagi mänguplaanid sel hooajal kodust eemal välja tulla. Võõrsilt on saadud ainult 12 punkti, samas kui koduväljakult on kirjas 20 silma.

Kuna kalender on läinud keerukaks, siis pole Romal ka kodust viimasel ajal eriti häid tulemusi ette näidata. Mõlemad Milano klubid on külas käinud ja neist mängudest punkte ei saadud ning viimases kodumängus viigistati Sampdoriaga 1:1.

Juventust võõrustatakse olukorras, kus meeskonnas on ka mitu olulist puudujat. Kaitsemehed Rick Karsdrop ja Gianluca Mancini, kes on mõlemad enim mänguminuteid teeninud meeste seas, võtsid Milani vastu punase kaardi ja koos sellega mängukeelu.

Juve viigistas neljapäeval kaotusseisust Napoliga 1:1. Tegu alates novembrist alles kolmanda liigamatšiga, kus punkte ära antud. Ka Vana Daam on mitme olulise tegijata ja seetõttu oli peatreener Massimiliano Allegri tulemusega isegi rahul.

Allegril on kaitsest puudunud Giorgio Chellini ja Leonardo Bonucci, aga vähemalt peaks pühapäevaks tagasi olema paremkaitsja Danilo, keda nähti viimati väljakul novembris.

Esimene panus – T. Abraham lööb värava. Endine Chelsea ründaja tegi Itaalia jalgpallis üsna vaevalise alguse, aga viimastel kuudel on tal asjad hakanud juba sujuma. Kõikide sarjade peale on temalt viimase kaheksa mänguga tulnud kaheksa väravat.

Teine panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Mõlemal on kaitsest olulised tegijad puudu ja see annab hea pinnase selleks, et nii kodumeeskond kui külalised millegi üle rõõmustada saaksid. Roma on kodus olnud tubli, aga tõeliste tippsatside vastu on olnud suuri raskusi ja nendes kohtumistes on endale kohe mitu tükki lastud.

Meie valikud:

  • T. Abraham lööb värava (3,10 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (2,29 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 155€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds