VIDEO | Hundid murdsid Manchester Unitedi maha

Manchester United pidi esmaspäeval Premier League’is vastu võtma järjekordse kaotuse, kui Old Traffordil jäädi Wolverhampton Wanderersile 0:1 alla.

Võimalustevaese kohtumise saatuse otsustas 82. minutil Joao Moutinho, kellest sai 35 aasta ja 117 päeva vanuselt kõigi aegade vanim mängija, kes Premier League’is Old Traffordil Manchester Unitedi vastu võiduvärava löönud.

United, kelle eest oli teiste seas pärast kaheaastast pausi platsil taas Phil Jones, sai kogu kohtumise peale kirja vaid kaks raamidesse läinud üritust.

Võõrustajate parima väravavõimaluse eest hoolitses 60. minutil vahetusest sekkunud Bruno Fernandes, kes tabas korra latti.

Wolves tegi avapoolajaga tervelt 15 lööki, mis on suurim arv üritusi, milleni mõni külalismeeskond Old Traffordil esimese 45 minutiga on jõudnud alates hooajast 2003/04, mil selle statistika kohta ajaloolised numbrid on olemas.

United on tänavu nüüd neljas kodumängus nulli peale jäänud ja seda on juba rohkem kui kogu eelmise hooaja peale kokku (3). Samuti on meeskonnal juba sama arv kaotusi (6), mis terve möödunud hooaja peale tuli.