Jälgi meid

Jalgpall

Sky Sports: Manchester Unitedi riietusruumis on lahkhelid

Old Traffordile tuld kustutama saabunud Ralf Rangnick on arvatavasti eest leidnud leegi, mis suurem kui ta oskas arvata. Manchester Unitedil olevat riietusruumis suured probleemid.

United alustas esmaspäeval uut aastat nõrga esituse ja koduse 0:1 kaotusega Wolverhampton Wanderersile ning selle järel võis Luke Shaw sõnadest välja lugeda, et meeskonna sisekliimaga on midagi valesti.

“Ma ei tundnud väljakul olles, et me oleksime seal kõik koos,” märkis vasakkaitsja.

Oma allikale vihjates väidab nüüd Sky Sports, et asjad on tõesti mädad. Meeskonnas on tekkinud eraldi grupid ja osadele mängijatele valmistavat raskusi kohenemine Rangnicki poolt kasutatava 4-2-2-2 formatsiooniga.

Teine allikas olevat öelnud: “Manchester Unitedis on olemas mängijad, kes on valmis mängima, aga neil pole treenerit, kes suudaks neist parima välja pigistada.”

Rangnick alustas Unitedi juures üsna muljetavaldavalt, kui tema debüütmängus esimest pooltundi Crystal Palace’i vastu täielikult domineeriti, aga samasugust pilti pole pärast seda enam kordagi olnud.

“Meil on nüüd pikk treeningnädal ja äkki suudab peatreener välja pakkuda rohkem ideesid seoses sellega, mida ta tahab väljakul näha,” lisas Shaw veel esmaspäeval.

Unitedi järgmine kohtumine on tuleval esmaspäeval Inglismaa karikasarjas Aston Villa vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds