Jälgi meid

Ennustusvihjed

Greuther Fürth vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Suurepärasesse hoogu tõusnud Müncheni Bayern võtab järgmisena ette Bundesliga uustulnuka Greuther Fürthi. Kas Robert Lewandowski juhtimisel korraldavad bayernlased taas ühe saunaõhtu või suudab Fürth supertiimi näpistada?


Greuther Fürth vs. Müncheni Bayern

Reede 24. September 2021
Algab: 21.30
Ülekanne: viaplay.ee

Bayern võidab nulliga (2,27 @ Coolbet)

Bayern -2 händikäp (1,91 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelnevad kõik kolm omavahelist mängu on lõppenud Bayerni võiduga.
  • Fürth ei ole varasemalt kodus mitte ühtegi Bundesliga mängu võitnud.
  • Bayernil on kõikide sarjade peale käsil seitsmemänguline võiduseeria.

Mäng Bayerniga on Fürthi jaoks erilise tähendusega, kuna 2012. aastal pidas klubi oma ajaloo esimese Bundesliga kohtumise just 31-kordse Saksamaa meistri vastu. See lõppes kodupubliku ees 0:3 kaotusega ja debüüthooaeg liigas oli tervikuna meeskonna jaoks samuti paras kannatuste rada, kui kevadeks kogunes ainult 21 punkti.

Fürthi teine tulemine ei ole ka just paljulubavalt alanud. Viie vooru järel on meeskonnal kirjas üks punkt ja ainult kolm väravat. Bayerni vastu mõlemas valdkonnas lisa saamine oleks midagi sensatsioonilist.

Julian Nagelsmann ei suutnud Bayernile oma esimesest mängust võitu tuua, kui Bundesliga hooaeg avati Mönchengladbachi Borussia vastu 1:1 viigiga, ent sealt edasi on muudkui võidult võidule sammutud.

Lewandowski teeb justkui iga nädal mõne uue rekordi ja vägevalt on hakanud pead tõstma uued tulijad nagu Jamal Musiala. Poolakast sai eelmise vooru 7:0 võidus Bochumi üle esimene mängija Bundesliga ajaloos, kes 13 järjestikuses koduses kohtumises väravani jõudnud.

Ründeveteran on uskumatul kombel Bayerni eest värava löönud 19 järjestikuses mängus ja tal on tänavu kõikide sarjade peale kokku kuhjatud juba kahekohaline arv väravaid (11). Kuidas sa sellise mehega satsi pidurdad?

Esimene panus – Bayern võidab nulliga. Bayerni rongil satuvad aeg-ajalt väikesed võnked sisse, aga meeskond tegutseb üldjuhul väga kindlalt. Viimase viie mängu peale on neli võitu tulnud nulliga ja ainsal korral määriti Bayerni puhas lina ära vaid fantastilise kauglöögiga.

Teine panus – Bayern -2 händikäp. Nagelsmanni meeskond on võrreldes Fürthiga nagu teiselt planeedilt ja järjekordse suure võidu võtmine tundub lihtsa ülesandena. Meeskonna viimase aja võidud on kõik tulnud vähemalt kolme väravaga, kaasa arvatud Camp Noul, kus igaüks just võimutsemas ei käi.

Meie valikud:

  • Bayern võidab nulliga (2,27 @ Coolbet)
  • Bayern -2 händikäp (1,91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 113€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds