VIDEO | Bayern põhjustas suure võiduga Leipzigile hooaja halvima alguse

RB Leipzigi mured said laupäeval lisa, kui suures mängus alistuti kodus Müncheni Bayernile 1:4. Punktideta jäämine tähendab, et Punased Pullid on teinud Bundesligas oma halvima hooaja alguse.

Bayerni suurele võidule pani aluse Robert Lewandowski 12. minuti penalti ning väravateni jõudsid veel Jamal Musiala, Leroy Sane ja Eric Maxim Choupo-Moting. Musiala nimele kogunes ka üks väravasööt.

Kodumeeskonna ainsaks rõõmuhetkeks jäi Konrad Laimeri suurepärane kauglöök 58. minutil.

Leipzigil on nelja vooruga kogutud ainult kolm punkti. Meeskonna varasem väikseim punktisaak nelja vooru peale oli viis silma, mis tulid 2018/19 hooaja alguses.

Bayern jõudis oma kolmanda järjestikuse võiduni ning tõusis kümne punkti peale. See annab meeskonnale liigatabelis seni eksimatult tegutsenud Wolfsburgi järel teise koha.