Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Manchester City ennustusvihjed

Premier League’i kuuendas voorus jäetakse eelroad vahele, kui nädalavahetus algab kohe Chelsea ja Manchester City vahelise madinaga. Thomas Tuchel suutis eelmisel hooajal Pep Guardiola kolm korda üle kavaldada ja nüüd on City peatreeneril soolas ajalooline kaotus.


Chelsea vs. Man City

Laupäev 25. September 2021
Algab: 14.30
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad ei löö väravat (1,97 @ Coolbet)

Kokku üle 3,5 hoiatuskaardi (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskondade viimasest 12-st kohtumisest pole ükski viigiga lõppenud: Chelsea’il on viis võitu, Cityl seitse.
  • Chelsea’il on võimalik esimest korda pärast 2009. aastat alistada City neljandas järjestikuses mängus.
  • Man City on tänavu juba kaks korda liigas nulli peale jäänud.

Guardiola ei ole varasemalt mitte ühelegi meeskonnale nelja järjestikust kohtumist kaotanud. Cityl ei olnud eelmisel hooajal Stamford Bridge’il raskusi, kui rahulikult purjetati 3:1 võiduni, aga siis saabus Tuchel ja kõik muutus.

Sinised said Cityst karikavõistluste poolfinaalis jagu 1:0, järgnes 2:1 võit liigamängus Etihadi staadionil ning seejärel loomulikult kõige magusam triumf Meistrite liiga finaali näol.

Eelmise hooaja tulemused tähendavad seda, et Guardiola on nüüd Chelsea vastu kokku kaotanud kaheksa matši ja mitte ükski teine meeskond ei ole suutnud teda nii palju kurvastada.

City võttis mullu lõppkokkuvõttes mängleva kergusega Premier League’i tiitli ära, aga juba kevadest saadik on seis selline, kus kord Guardiola võlukepikene töötab ja siis jälle mitte.

Eelmise vooru 0:0 viik Southamptoniga tähendab, et City võib laupäeval Guardiola ajal esimest korda järjestikustes liigamängudes väravata jääda. Arvestades, milline kaitsemüür vastas seisab, siis tundub, et selle tõenäosus on täitsa arvestataval tasemel.

Chelsea on tänavu viie vooru peale lasknud ainult ühe värava ning meeskonnale on koos Tucheliga 24 liigakohtumise peale kogunenud 15 nullimängu.

Kui eelmisel hooajal oli meeskonnal superkaitsega võitude välja mängimine veel kohati raske, siis tänavuseks on punti lisatud ideaalne mängumees, kes aitab viike kolmeks punktiks voolida. Romelu Lukakul on kõikide sarjade peale kuue kohtumisega kirjas neli kolli.

Guardiola meeskond on seni tänavu ka lasknud endale vaid ühe värava, aga sellise monstrumiga nagu Lukaku pole City mängijate teed veel ristunud ja tema vaigistamine nõuab suurt kollektiivset pingutust.

Kerge ei tule loomulikult ka Chelsea kaitsemeestel, aga eelmise hooaja tulemused on kindlasti süstinud palju enesekindlust ja see matš on suurepärane enesekehtestamise koht. Tiitlikaitsja alistamisega on kõige parem oma võidupotentsiaali näidata.

Esimene panus – Mõlemad ei löö väravat. Tegu on justkui järjekordse suure finaaliga nende kahe meeskonna vahel ja õhustik väljakul saab olema pingest paks. Mängu ei taheta kuidagimoodi kaotada ja see peaks tooma meile taktikalise ning väheste väravatega heitluse, kus mõlemad meeskonnad väravani ei jõua.

Teine panus – Kokku üle 3,5 hoiatuskaardi. Kui väljakul saab olema pingeline õhkkond, siis mõjub see kahtlemata mõne mehe närvidele. Tuleb kompromissitu heitlus ja mängu lõpuks võib peakohtuniku Michael Oliveri küünarliiges paistes olla, sest ta on pidanud agaralt kaarti välgutama. Oliver alustas hooaega rahulikult, aga viimase kahe vooruga on ta kokku andnud 11 kollast kaarti.

Meie valikud:

  • Mõlemad ei löö väravat (1,97 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3,5 hoiatuskaardi (1,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 98€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds