VIDEO | Mönchengladbach rikkus Bundesliga avamängus Bayerni kümme aastat kestnud seeria

Müncheni Bayerni jaht kümnendale järjestikusele Bundesliga tiitlile algas kohe väikese tagasilöögiga, kui avavoorus ei suudetud rohkemat 1:1 viigist Mönchengladbachi Borussia vastu.

Kodus mänginud Mönchengladbach alustas kohtumist teravalt ning pääses juba 10. minutil mängu juhtima, kui Alphonso Davies keskväljal palli kaotas ning see kiirelt Alassane Pleani jõudis.

Bayern lasi avavooru kohtumises üle kümne aasta esimest korda endale mängu esimese värava lüüa.

Ent Saksamaa jalgpalli valitseja ei jäänud pikaks ajaks kaotusseisu. 42. minutil leidis Joshua Kimmich nurgalöögiga Robert Lewandowski, kes palli jalaga rahulikult Yann Sommerist mööda saatis.

Poola väravakahuril on nüüd tabamus kirjas seitsmest järjestikusest avavooru kohtumisest, mis on Bundesliga rekord.

Teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal võimalusi võiduvärava löömiseks, kuid selleni kumbki siiski ei jõudnud.

Suvisel EM-il Šveitsi koondise postide vahel säranud Sommer avas uhkelt ka uue klubihooaja, lõpetades kohtumise kaheksa tõrjega.