Jälgi meid

Ennustusvihjed

Torino vs. Lazio ennustusvihjed

Itaalia meistrivõistluste mullune kuues meeskond Lazio jätkab neljapäeval Serie A-s mänguvormi otsimist, kui külla sõidetakse Torinole. Toro on kaks võitu järjest noppinud ja loodab nüüd jõuda oma viimaste aastate pikima võiduseeriani. Kas see õnnestub?


Torino vs. Lazio

Neljapäev 23. September 2021
Algab: 19.30
Ülekanne: Setanta Sports

Lazio üle 1,5 värava (1,94 @ Coolbet)

C. Immobile lööb värava (1,98 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest 16-st omavahelisest mängust on Torino võitnud vaid kaks.
  • Torino on pärast kehva hooaja algust kogunud koos võitudega kaks järjestikust nullimängu.
  • Lazio on kõikide sarjade peale kolm mängu võiduta jäänud.

Torinol on selja taha jäänud paar üsnagi keerulist hooaega ning meeskonna viimase kolmemängulise võiduseeria leiab aastast 2019. Iroonilisel kombel algas toonane jada just Lazio vastu kodus teenitud 3:1 võiduga. See on viimase seitsme omavahelise vastasseisu peale Torino ainus võit.

Kunagine Itaalia jalgpalli valitseja on viimastel aastatel virelenud liigatabeli lõpuosas vaatamata tõsiasjale, et meeskonnas mängib Andrea Belotti näol üks Serie A hinnatuimatest väravaküttidest.

Torino kaptenit seostati suvel klubivahetusega, kuid lõpuks siiski diiliks ei läinud ja Belottil tuleb veel vähemalt üks aasta haige seljaga veeta, kuna ta peab pidevalt meeskonda tassima.

Lazio vastu on küll Torinol vaja leida mõni muu kangelane, kuna Belottil jääb kohtumine vigastuse tõttu vahele. Samuti on trauma tõttu edurivist puudu endised Itaalia koondislased Simone Zaza ja Simone Verdi. Kaitses tuleb hakkama saada ilma Armando Izzota, kes ka Azzurri ridadest läbi käinud.

Rooma sats on hooaja alguses suutnud tervena püsida, aga külalistel on ülitähtis puuduja peatreeneri Maurizio Sarri näol.

Endine Napoli ja Juventuse boss teenis hiljuti kahemängulise juhendamiskeelu, mida loodeti apellatsiooni läbi neljapäevaks kõrvaldada, aga see pole õnnestunud.

Ilma Sarrita tegi Lazio möödunud nädalavahetusel Cagliariga kodus 2:2 viigi. Meeskonna viimaste tulemuste seas on ka 0:2 kaotus AC Milanile ja Euroopa liigas läbi tragikoomilise omavärava tulnud 0:1 allajäämine Galatasarayle.

Esimene panus – Lazio üle 1,5 värava. Torino on vahepeal paar nullimängu kogunud, aga Lazio näol võõrustatakse meeskonda, kellel on nelja vooruga 11 väravat löödud ja nende mängude seas on nulliring Milani vastu. Tulemused kajastavad väga hästi seda, et meeskonnas on eesotsas Ciro Immobilega väga head ründemängijad.

Teine panus – C. Immobile lööb värava. Itaalia koondislane on üks tulemuslikumatest ründajatest Euroopa jalgpallis ning tal on uus hooaeg ka vägevalt alanud, kui ta istub juba viie tabamuse peal. Immobile on Torino vastu karjääri jooksul 14 kohtumisega löönud kümme väravat.

Meie valikud:

  • Lazio üle 1,5 värava (1,94 @ Coolbet)
  • C. Immobile lööb värava (1,98 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds